background img
Ara 22, 2014
0 0

Yeni Asus ZenFone CES 2015’te Geliyor

Yazar

Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES 2015 fuarında ZenFone serisi akıllı telefonları arasına farklı tasarımı ile dikkat çeken yeni bir ZenFone telefon katmaya hazırlanıyor. Asus’un resmi Facebook sayfasından yayınlanan 10 saniyelik video ile ilk tanıtımı yapılan 2015 model Asus ZenFone cihazın detayları sizlerle.

ZenFone serisi akıllı telefonları ile ülkemizde fiyat/performans akıllı telefon pazarında hareketli günlerin yaşanmasını sağlayan Asus, 2015 model ZenFone cihazları ile 2014 yılında yakaladığı başarıyı sürdüreceğinin ilk sinyalini Facebook sayfasından yayınladığı CES 2015 trailer videosu ile ortaya koydu. Las Vegas’ta 6-9 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan CES 2015 fuarında ZenFone serisine kamera odaklı yeni bir telefon katmayı planlayan Asus, CES 2015 için yayınladığı 10 saniyelik videoyla “Çift kameralı Asus ZenFone mu geliyor?” sorularının gündemde yer bulmasına neden oldu.

CES 2015 için hazırlanan 10 saniyelik trailer videosuna “Başkalarının göremediğini siz görün” mottosunu kullanan Tayvalı şirket, HTC One M8 modelinde görmüş olduğumuz çift kamera sistemine benzer bir teknolojiye sahip ZenFone cihaz tanıtacağını gösterdi derken Asus Youtube hesabından yayınlanan ikinci bir video kafaları karıştırdı.

LG G2 ve LG G3 modellerinde görmüş olduğumuz kamera çevresine konumlandırılan tuş kombinasyonuna benzer bir tuş dizilimini işaret eden yeni video 2015 model ZenFone’un arka panelini ortaya çıkardı denilebilir. Arka kameranın altına konumlandırılan fiziksel tuş kombinasyonu ile yeni ZenFone telefonunu tanıtacak olan Asus’un bu tuş kombinasyonunda parmak izi okuyucu, nabız ölçer vb. bir teknolojiye yer verip vermediğini ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın