background img
Şub 11, 2013
0 0

Xperia Z Çoklu Çekim Modu Performansı

Yazar

Xperia Z KameraCES 2013’te tanıtılan Sony Xperia Z’nin teknik özellikleri ile alakalı detaylar gelmeye devam ediyor. Xperia Z’nin Exmor RS sensöre sahip olan 13 megapiksellik kameranın çoklu çekim modunun performansı.

Sony Xperia Z’nin dikkat çeken özelliklerininden bir tanesi de HDR video kaydına imkan sağlayan Exmor RS sensörüne sahip 13 megapiksellik arka kamerası ve 2 megapiksellik Exmor R ön kamerasıydı. Xperia Z’nin üst düzey kamerasının Burst Mode modunda çoklu çekim performansına ait video Xperia Blog tarafından paylaşıldı.

Sony Mobile’ın paylaştığı bilgiye göre Xperia Z çoklu çekim modunda 10 kare/saniye hızında 9 MP’lik fotoğraf çekebiliyor. Paylaşılan videoda 68 saniyede 999 fotoğraf çekebilen telefonun çekim hızı yaklaşık 14 saniye/kare olarak hesaplanıyor. 68 saniyede 999 farklı fotoğraf içerisinden size en iyisini seçmenizi sağlayan Sony Xperia Z, Mart ayında ülkemizde de satışa sunulacak.

Telefonun kamerasının özelliklerini; 13.1 Megapiksel arka kamera, 16x digital zoom, otomatik odaklama, parçalanmalı mod, hem fotoğraf çekiminde hemde video çekiminde HDR özelliği, Flaş/Pulsetd LED,Flaş/Fotoğraf ışığı, yüz tanıma, coğrafi etiketleme özeliği,HD video kaydı(1080p), görüntü sabitleyici, nesne izleme, sahne tanıma, 2.2 MP ön kamera, mobil resimler için Sony R sensörü, dokunmatik odaklama ve sweep panoram olarak özetletleyebiliriz.

İşte Xperia Z’nin Burst Mode Çekim Performansı

Kaynak : Xperia Blog

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın