background img
Eki 28, 2012
0 0

Xperia Tablet S Yeniden Satışa Sunuluyor

Yazar

Xperia Tablet S su geçirmezlikSony, Xperia Tablet S’ in ” su geçirmezlik ” özelliğinde meydan gelen sorun giderildiği ve Xperia Tablet S ‘in Kasım ayı ortalarında tekrardan satışa çıkacağını duyurdu.

Sony Xperia Tablet S’ in ” su geçirmezlik ” özelliğinde Ekim ayının başlarında tespit edilen üretim hatası sorununu burada sizlerle paylaşmıştık. Sony’ in 9.4 inçlik tabletinin ekran ve gövde arasındaki boşluktan su aldığı tespit edilmişti. Sony bu üretim hatasından dolayı 100 bin tabletini seri numaralarını açıklayarak geri çağırmıştı.

Xperia Tablet S‘ de meydana gelen bu üretim hatasının giderildiğini ve tabletin Kasım ayı ortalarında tekrar satışa çıkacağını duyuran Sony, aynı zamanda tabletlerinin ” su geçirmezlik ” özelliğinde sorun olduğunu düşünen müşterileri için ücretsiz kontrol ve tamir sürecine devam ediyor.

1.3 GHz dört çekirdekli Tegra 3 işlemci, 1 GB RAM, 32 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olan Xperia Tablet S, ayrıca 570 gr ağırlığında ve 9.4 inç boyutunda kapasitif dokunmatik ekrana sahip.

16 milyon renk desteği bulunan Xperia Tablet S 800×1280 çözünürlüklü multitouch ekranı ile fiyatına göre gayet başarılı.Kaynak : Xperiablog

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın