background img
Mar 15, 2013
0 0

Vodafone, Galaxy S4 İçin Ön Talep Toplamaya Hazırlanıyor

Yazar

Samsung Galaxy S4 Siyah-Beyaz

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü Türkiye saatiyle 01:00’da başlayan bir etkinlikle tanıttı. 4.99 inç Full HD ekran ve 8 çekirdekli Exynos 5410 işlemciye sahip olan Samsung Galaxy S4 güçlü teknik özelliklerinin yanında Samsung mühendisleri tarafından geliştirilen yazılımsal özellikleriyle de adından söz ettiriyor. S Health, Air View, Air Gestures,Smart Scroll, Smart Pause, Dual Camera,Eraser, Drama Shot ve Group Play gibi özellikleri bünyesinde barındıran Samsung Galaxy S4’ün tüm teknik özelliklerine ve yeniliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4’ün çıkış tarihi olarak Nisan sonunu işaret eden Güney Koreli üretici 155 ülkede 327 operatörle beraber yeni amiral gemisini satmayı planlıyor. Ülkemizde Vodofone Türkiye tarafından satışa sunulacak olan telefonla alakalı şirketten ilk duyuru yayınlandı. Vodafone Red tarifelerine özel çok avantajlı ödeme seçenekleriyle satışa sunulacak olan Samsung Galaxy S4 için Vodafone Türkiye çok yakında ön talep toplamaya başlayacak. A.C.A.İ.P Teknolojik kategorisinde farklı kampanyalarla kullanıcıların beğenisine sunulacak olan telefonun çıkış tarihi ile alakalı Vodafone Türkiye tarih vermiyor fakat telefonun Mayıs ayı içerisinde ülkemizde satışa sunulmasını bekliyoruz.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt’ün Galaxy S4 ile alakalı yaptığı açıklamadan sonra Avea ve Turkcell’den de telefonla alakalı ilk duyuruların yapılması bekleniyor.

 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın