background img
Eki 14, 2014
2 0

Turkcell’in Samsung Galaxy Note 4 Kampanyası Belli Oldu

Yazar

Samsung’un geçtiğimiz ay düzenlediği Unpacked etkinliğinde resmiyet kazandırdığı yeni phablet modeli Galaxy Note 4 ülkemize giriş yapmaya hazırlanıyor. İşte Turkcell’in Samsung Galaxy Note 4 için belirlemiş olduğu kampanyanın detaylar.

IFA 2014 kapsamında Berlin’de düzenlenen Unpacked etkinliğinde Eylül ayının başında resmiyet kazanan Samsung Galaxy Note 4‘ün ülkemizde geçtiğimiz hafta 2299 TL’den ön siparişe açılmasının ardından Samsung Galaxy Note 4’ün operatör bazlı satış kampanyaları da belli olmaya başladı. 1 Şubat’tan itibaren BDDK tarafından yapılan düzenlemeyle cep telefonu satışlarındaki taksit imkanının kaldırılmasının ardından özellikle üst segmnet cihazlarda operatör destekli kampanyalara olan ilgi arttı. Samsung’un 2299 TL’den ön siparişe açılan yeni telefonu Galaxy Note 4 için de ülkemizde hizmet veren operatör markalarından kampanyalar gelmeye başladı.  Turkcell’in tarifeye ek 64 TL’den başlayan ödeme seçenekleriyle Turkcell.com.tr üzerinden ön siparişe açtığı Samsung Galaxy Note 4, 17 Ekim’de itibaren Turkcell mağazalarında yerini alacak.

Turkcell Platinum ayrıcalıklarıyla satışa sunulan Samsung Galaxy Note 4’e bireysel Turkcell müşterileri tarifye ek 64 TL’den başlayan 36 aya varan kontratlı paketlerle sahip olabilirken, Turkcell üzerinden Galaxy Note 4’e sahip olan Turkcell’liler ücretsiz tanışma paketinden faydalanabiliyor. İlk 3 ay 50 GB akıllı depo, ilk 1 ay sınırsız Turkcell Müzik, App Market için 20 TL indirim kuponu ile kurumsal müşterilere özel ilk 1 ay video konferans ve Cep Asistan uygulamaları tanışma paketinde Turkcell’lieri bekliyor.

Galaxy Note 4’te Turkcell’lilere özel açılış ekranları ve arka planlar ile birlikte App Market, Turkcell Müzik, Resmi İşlerim, Hesabım, Dergilik, Video Konfrerans, Turkcell Akademi ve Cep Asistan uygulamaları yüklü olarak geliyor. Turkcell.com.tr üzerinden ön siparişle Samsung Galaxy Note 4’e sahip olan sınırlı sayıda kişite Samsung Galaxy Gear 2 ve DA-E550 hoparlör seti hediye ediliyor. Turkcell’in Galaxy Note 4 için belirlemiş olduğu kampanyanın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkcell’in Samsung Galaxy Note 4 için belirlemiş olduğu peşin satış fiyatının da 2299 TL olduğunu belirtelim.

** Basın bülteninden derlenmiştir.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın