background img
Mar 15, 2013
0 0

Turkcell’den Galaxy S4 Açıklaması

Yazar

Turkcell Galaxy S4Samsung Galaxy S4 ile alakalı ülkemizde hizmet veren operatör firmalarından ilk açıklamalar gelmeye devam ediyor. Turkcell, Samsung Galaxy S4 ile alakalı açıklamasını Twitter hesabı üzerinden yaptı.

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S4’ü Türkiye saatiyle 01:00’da başlayan bir etkinlikle tanıttı. 4.99 inç Full HD ekran ve 8 çekirdekli Exynos 5410 işlemciye sahip olan Samsung Galaxy S4 güçlü teknik özelliklerinin yanında Samsung mühendisleri tarafından geliştirilen yazılımsal özellikleriyle de adından söz ettiriyor. S Health, Air View, Air Gestures,Smart Scroll, Smart Pause, Dual Camera,Eraser, Drama Shot ve Group Play gibi özellikleri bünyesinde barındıran Samsung Galaxy S4’ün tüm teknik özelliklerine ve yeniliklerine buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4’ün çıkış tarihi olarak Nisan sonunu işaret eden Güney Koreli üretici 155 ülkede 327 operatörle beraber yeni amiral gemisini satmayı planlıyor. Ülkemizde hizmet veren Vodafone ve Avea’dan sonra Turkcell’den de Samsung’un yeni amiral gemisiyle alakalı ilk açıklama geldi. Twitter hesabı üzerinden “Samsung’un donanım özellikleri ve tasarımıyla fark yaratan en yeni akıllı telefonu Galaxy S4, yakında Turkcell’de” paylaşımında bulunan şirkette düzenleyeceği kampanyalarla Samsung’un yeni amiral gemisini ülkemizde satışa sunacak.

26 Nisan’da Amerika’da satışa sunulması beklenen telefonun ülkemizde Mayıs ayı içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın