background img
May 19, 2015
0 0

Turkcell T60 Ön Siparişi Nasıl Verilir?

Yazar

Turkcell’in 8 Mayıs’ta resmiyet kazandırdığı yeni akıllı telefonu Turkcell T60 için merakla beklenen ön sipariş süreci başladı. Turkcell.com.tr üzerinden başlayan ön sipariş süreci ile alakalı detaylar haberimizde sizlerle.

Samsung, HTC, Huawei ve LG cephesinden gelen amiral gemi modellerinin ülkemizde bir bir raflarda yerini almasından sonra fiyat/performans akıllı telefon pazarında 2015 yılındaki hareketlilik de başladı. Özellikle 1000 TL’nin altında fiyatlandırmaya sahip akıllı telefonlar arasında yaşanan rekabetin etkin isimleri arasına adını yazdıran Turkcell T60’nın merakla beklenen ön sipariş süreci başladı. Turkcell’in yaklaşık 1 ay ön sipariş sürecinde bırakacağı Turkcell T60 için izlemiş olduğu ön sipariş stratejisi telefonun ön siparişe açılmasını bekleyen kullanıcıları şaşırttı desek yanlış olmaz çünkü Turkcell T60’nın ön sipariş süreci sınırlı kullanıcıya sunulmuş durumda.

Turkcell T60’a ön sipariş vermek isteyen kullanıcılar için ön talep formu oluşturan Turkcell, ön sipariş sürecini Turkcell kullanıcılarına ve 2000 adet ile sınırlamış. Turkcell.com.tr’ye ön sipariş vermek isteyen kullanıcıların izlemesi gereken adımlar şu şekilde;

1) Turkcell.com.tr’de yer alan ön talep sayfasına buradan giriş yapın

2) Ön sipariş formunda yer alan Ad Soyad, GSM No, E-Posta ve Güvenlik kodunu giriniz.

Turkcell-T60-Onsiparis_2Ön sipariş formunda dikkat çeken Turkcell’in ön sipariş süreciyle alakalı paylaşmış olduğu;

  • Ön Talep faydasından sadece Turkcell’li abonelerimiz faydalanabilir
  • 799 TL’ye sahip olmanız için size iletilecek indirim kodu ön talep formunda girmiş olduğunuz telefon numarasına gönderilecektir ve sadece Turkcell.com.tr’de geçerlidir.
  • İndirim kodunuz Turkcell T60 satışı başladığı gün size sms ile iletilecektir ve sepetinize ekledikten sonra indirim kodunuzu girerek Turkcell T60’a 799 TL’den sahip olabileceksiniz.
  • Ön Talep faydası sadece 2000 adet ile sınırlıdır. Fiyatlara KDV dahildir.

bilgilendirmesi dikkat edilmesi gereken detayları içeriyor. Turkcell T60’nın lansmanında telefonunun sınırlı kullanıcıya ve sadece Turkcell kullanıcılarına özel olacağı ile alakalı bilgilendirme yapılmadığını ekleyelim.

Turkcell T60 İncelemeTurkcell T60’nın ön sipariş süreci ile alakalı sosyal medya hesaplarımızdan gelen sorulara cevap vererek ön sipariş sürecini netleştirelim. Turkcell T60’a 799 TL’ye sahip olmak isteyen kullanıcılar sadece Turkcell.com.tr’de indirim kodunu kullanabiliyor Turkcell İletişim Merkezlerinde (TIM) indirim kodları kullanılamıyor. Turkcell.com.tr üzerinden Turkcell T60’ı satın alabilmeniz için Turkcell abonesi olmanız gerekiyor fakat ön sipariş ile satın alınan cihazlarda herhangi bir SIM kilidinin olmayacağını belirtelim. Yani Turkcell.com.tr üzerinden ön sipariş ile alınan Turkcell T60’larda Avea veya Vodafone hatlarını da sorunsuz kullanabilirsiniz.

Turkcell ön sipariş sürecinde kalan indirim kodu ile alakalı bir geri sayım mekanizması oluşturmamış gözüküyor. Ön sipariş ile alakalı Turkcell T60’nın satışa sunulması üzerine gönderilecek olan kodlarının kullanımında 2000 adet satış kontrolü yapılacak gibi.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın