background img
Tem 22, 2014
0 0

Turkcell T50 Kutu İçeriğinde Neler Sunuyor?

Yazar

Turkcell’in 9 Temmuz’da satışa sunduğu yeni telefonu T50 test merkezimizde yerini aldı. Türkiye’nin ilk operatör markalı 4G LTE destekli akıllı telefonunun detaylı incelemesine geçmeden önce bakalım Turkcell T50 kutu içeriğinde kullanıcılara neler sunuyor.

Mayıs ayının sonunda Kuzey Kıbrıs’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikle resmiyet kazanan Turkcell T50 sunduğu fiyat/performans oranı birçok kullanıcının dikkatini çekti. General Mobile Discovery modelinin 1 milyon satış rakamını geride bırakmış olması ülkemizde fiyat/performans akıllı telefon pazarına olan ilgiyi ortaya koydu. General Mobile’ın Discovery hamlesinden sonra farklı üreticilerden de fiyat/performans akıllı telefon kategorisi için hamleler geldi. Turkcell’de geçtiğimiz sene kcell T40’dan sonra Türkiye’nin ilk operatör markalı 4G LTE destekli akıllı telefonu T50 ile fiyat/performans akıllı telefon pazarında etkin olacağının ilk sinyalini verdi.

 5 inç 1280 x 720 piksel HD ekran paneli, 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 400 işlemci, Adreno 305 grafik işlemci, 1 GB RAM, 16 GB dahili depolama (microSD kart desteği yok), 13 megapiksel arka kamera, 2.1 megapiksel ön kamera, 2300 mAh batarya ve Android 4.4.2 KitKat işletim sistemine sahip olan Turkcell T50’nin kutu içeriğinde neler sunuluyor sorusunun cevabını kutu açılış videomuzda cevaplıyoruz.


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın