background img
May 5, 2014
0 0

Turkcell T40 Mayıs Ayı Performans Güncellemesi Dağıtılıyor

Yazar

Turkcell’in geçtiğimiz sene satışa sunduğu ilk yerli akıllı telefon olarak lanse edilen T40 modeli için yeni bir performans güncellemesi daha yayınlandı. İşte Turkcell T40 için dağıtılmaya başlanan  performans güncellemesinin detayları.

Türkiye’nin ilk yerli akıllı telefonu olarak  geçtiğimiz sene Ekim ayında raflarda yerini alan Turkcell T40 yeni bir güncelleme daha aldı. Turkcell T40 kullanıcılarından gelen geri bildirimlere göre Android 4.1.2 Jelly Bean ROM’unda geliştirmeler yapan Turkcell mühendisleri Turkcell T40 kullanan birçok kullanıcının dert yandığı açılış sesini bu güncelleme ile sessize aldı. Telefonunuz sessiz profilin ayarlarında olsa bile telefonun açılışında çıkan Turkcell jingle’ı dağıtılmaya başlanan yeni güncelleme ile artık yerini sadece Turkcell animasyonuna bırakıyor.

22.94 MB büyüklüğünde olan güncellemeyle T40’ın performansında bazı iyileştirmeler sunan Turkcell telefonunun Android sürümünü değiştirmese de performans güncellemelerine devam ediyor.Turkcell T40 GuncellemeTurkcell T40 4 inç 480 x 800 piksel IPS ekran, 1.2 GHz hızında çalışan ARM Cortex A-5 tabanlı Qualcomm Snapdragon 8225 işlemci, Adreno 203 grafik işlemci, 1 GB RAM, 4 GB dahili depolama, 5 megapiksel arka kamera, 1600 mAh batarya ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemine sahip.

Telefonunuza eğer yazılım güncellemesi gelmediyse ”Yazılım Güncelleme” uygulamasında “Güncellemeleri Denetle” kısmı ile güncellemeye ulaşabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın