background img
Oca 9, 2013
0 0

Turkcell Nexus 4 Heyecanına Devam Ediyor

Yazar

Aylık olarak çıkardığı ” Turkcell’ li Hayat ” dergisinin Ocak ayı sayısında da LG Nexus 4′ e yer veren Turkcell Nexus 4′ ü Türkiye’ de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Nexus-4-Turkcell

Google- LG işbirliği ile hazırlanan Nexus 4, uygun fiyat ve teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. 29 Ekim’ de tanıtılan telefon 13 Kasım’ da Google Play üzerinden 249$ ve 349$‘ dan satışa sunuluş ve yarım saat gibi kısa bir sürede stokları tüketmişti. Bir türlü istenilen sayıda üretilemeyen telefon Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Turkcell’ in Aralık ayında çıkarmış olduğu ” Turkcell’ li Hayat ” dergisinde ” Çok Yakında Turkcell’ de ” ifadesi ile ilk kez Türkiye çıkış tarihi ile alakalı bir bilgi paylaşımı yapılan telefon Turkcell’ in Ocak ayında çıkardığı aynı isimli dergide detaylı olarak ele alınmış. Ocak ayı sayısında Nexus 4 heyecanına devam eden Turkcell yine net bir tarih vermekten kaçınmış.

Ocak ayının sonuna doğru Türkiye’ de satışa sunulmasını beklediğimiz telefona CES 2013 fuarında gelen rakipler Turkcell’ in satış planına etki edecek mi bekleyip göreceğiz.

4.7 inç 1280 x 768 piksel ve 320 PPI  True HD IPS Plus ekran, 1.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon APQ8064 işlemci, 2GB RAM ve 2100 mAh bataryaya sahip olan LG Nexus 4Android 4.2 Jelly Bean İşletim sistemi sistemine sahip.

GÜNCELLEME (21/01/2013)

Beklediğimiz gibi Turkcell tarafından Turkcellmagaza.com’da satışa sunulan Nexus 4, ülkemizde resmi olarak Teknosa’dan sonra Turkcell tarafından satışa sunuldu. Turkcell’in LG Nexus 4 kampanyasının detayları için tıklayınız.

Kaynak : Turkcell

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın