background img
Nis 20, 2015
0 0

Turkcell Askercell’in Reklam Videosu Yayınlandı

Yazar

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kışlalarda cep telefonunun belirli koşul ve saatlerde serbest bırakıldığını açıklamasından sonra ilk adımı atan Turkcell, Askercell servisi ile alakalı hazırladığı reklam videosunu Youtube hesabında yayınladı. İşte askerlik anılarını yeniden canlandıran Turkcell’in Askercell tanıtım reklam filmi.

Er ve erbaşların belirli koşul ve saatlerde kışlada cep telefonu kullanımının Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından serbest bırakılması kararından sonra vatanî görevini yapmakta olan askerlerin sevdikleriyle iletişim kurabilmesi için altyapısını hazırlayan operatör firmalarından Turkcell, Askercell servisini hizmete sundu.

Kışlalarda er ve erbaşların telefonla konuşabilmesi için ön şart olan özellikleri sağlayan bir Askercell;

  • Faturasız hatlarda çalışır,
  • Konuşma ve mesajlaşma yalnızca 5’i mobil, 2’si sabit hat olmak üzere en fazla 7 numara ile yapılabilir,
  • Hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında konuşmaya kapalıdır,
  • Data özelliği kapalıdır,
  • Telefondan *199# tuşlandığında hatta Askercell aktif olup olmadığı öğrenilebilir.

AskercellAskercell’e özel paketler

Turkcell, Mehmetçik’in askerlik süresince yakınlarıyla hasret giderebilmesi için konuşma ve mesajlaşma paketleri sunuyor. Ön ödemeli Askercell aboneleri 15 TL’ye 400 dakika konuşma ve 5 TL’ye 1000 SMS satın alabiliyor. İkili Paket kolaylığından faydalanmak isteyen askerler, 20 TL ödeyerek 400 dakika ve 1000 SMS’i birlikte alabiliyor.

Turkcell, 20 TL’lik yükleme yapan ya da İkili Paket’i tercih eden Askercell’lilere sabit telefonlarla 180 dakika görüşme hediye ediyor.

Askercell servisi aboneleri, yukarıdaki özel paketler dışında Turkcell’in ön ödemeli abonelerine sunduğu tüm paket ve tarifeden faydalanma hakkına da sahip.

Askercell Servisi tüm cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir fakat TSK’nın koyduğu kriterlerdeki cihazları kullanmak gerektiğini de hatırlatarak daha fazla sözü uzatmadan sizleri Turkcell’in askerlik anılarını yeniden canlandıran Askercell tanıtım videosuyla baş başa bırakalım.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın