background img
Tem 8, 2013
0 0

Stok Android Arayüzü ve Sense 5 Birlikte Aynı Cihazda

Yazar

HTC One SwitchTayvanlı üretinin amiral gemi modelinin stok android arayüzlü modeli HTC One Google Edition modelinde saf android arayüzü ile birlikte Sense 5 arayüzünün de yer alması için çalışmalar devam ediyor.

HTC One Google Edition modelinin Google Play’de satışa sunulmasından sonra güncellemenin Google tarafından mı yoksa HTC cephesinden mi verileceği iddialarına yeni bir ekran görüntüsü son verdi denilebilir. Ünlü Android geliştiricilerinden olan Paul O’Brien tarafından ilk müjdesi verilen Sense 5 ve stok andoroid arayüzünün birlikte aynı cihazda çalışması çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Switch adı verilen proje kapsamında kullanıcılar hem stok android arayüzünü hemde Sense 5 arayüzünü aynı cihazda tecrübe edebilecek.

HTC One Sense 5Proje sayesinde HTC One Google Edition modeline sahip kullanıcılara Blinkfeed ve HTC Zoe vb. uygulamalarında kapısı aralanmış oldu. Samsung cephesinden henüz böyle bir çalışmanın sızdırılmamış olması projenin sadece HTC One modeline özgü olacağını gösteriyor.

Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın