background img
Eyl 20, 2013
0 0

Sony Xperia Z1 Satışa Çıktı

Yazar

Xperia Z1Sony’nin suya ve toza karşı dayanıklı kamera odaklı yeni telefonu Xperia Z1, bugün 25 ülkede satışa sunuldu. Sony’nin IFA 2013 fuarında görücüye çıkardığı Xperia Z1, QX100 ve QX10 modelleri bugün raflardaki yerini aldı.

Sony’nin 1/2.3 inç Exmor RS sensörlü, G Lens’li 20.7 megapiksel LED flaşlı kamerası ile dikkatleri üzerinde çeken Xperia Z1 modeli bugün satışa sunuldu. IFA 2013 fuarında Sony’nin akıllı telefonlar için özel olarak ürettiği QX100 ve QX10 modelleriyle birlikte resmiyet kazanan Xperia Z1 modelinin tüm teknik özelliklerine buradaki yazımızdan göz atabilirsiniz.

Sony Türkiye’nin resmi internet sitesinde de Xperia Z1, QX100 ve QX10 modelleri için geri sayım sayacının yer aldığını sizlerle paylaşmıştık. Merakla bekleyiş bugün sona erdi ve Sony Xperia Z1 ve akıllı telefonlar için özel olarak üretilen lensler 25 ülkede satışa sunuldu.

Sony Xperia Z1 modelinin Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı ile alakalı henüz Sony Türkiye’den resmi bir açıklama gelmediğini ekleyelim. Ekim ayı içerisinde Xperia Z1 modelinin Türkiye’de de satışa sunulmasını bekliyoruz.

Japon devi Sony, Xperia Z1 modelinin özellikle kamera performansını göstermek için hazırlamış olduğu TV reklamı da Sony Xperia Youtube kanalında yerini aldı. İşte Xperia Z1’in TV reklam filmi.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın