background img
Eyl 10, 2013
0 0

Sony Xperia Z1 Mini Mi Geliyor?

Yazar

honami-mini

Japon teknoloji devi Sony’nin Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleştirilen IFA 2013 etkinliğinde kutusundan çıkardığı yeni amiral gemisi Xperia Z1 son günlerin en çok konuşulan telefonlarından birisi…Sony Xperia Z1 ile ilgili tüm teknik özellikleri sizlerle daha önceki yazımızda paylaşmıştık.

Çince haber yapan Digi-Wo platformunun sızdırdığı bir bilgiye göre Sony cephesinde Xperia Z1 Mini hamlesi de gelecek. Elimizde olan tek görselden de görebileceğiniz gibi Sony Xperia Z1 ile yakın bir tasarıma sahip olması beklenen Xperia Z1 Mini’nin ekran büyüklüğü 4.3 inç ve 720p çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor.

Sızdırılan diğer bilgilere göre Snapdragon 800 çip setine sahip olacak telefonda 2 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza bulanacak. Kamerası birebir Xperia Z1 ile aynı olacak olan mini versionunda da 20.7 mega piksellik bir Sony kamerası karşımızda olacak.

Digi-Wo tarafından paylaşılan tüm detaylar ne yazık ki bu kadar olmakla beraber, AndroidCanavari.net olarak Sony Xperia Z1 Mini’nin yakın takipçisi olacağız ve her duyumumuzu yine buradan sizlerle paylaşacağız.

Kaynak: Android Central , Digi-Wo

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın