background img
Eki 4, 2013
0 0

Sony Xperia Z1 Düşme Testi

Yazar

Sony Xperia Z1Ülkemizde 10 Ekim’de satışa sunulacak olan Sony’nin suya ve toza karşı dayanıklı kamera odaklı yeni amiral gemi modeli Xperia Z1 darbelere karşı ne kadar dayanıklı. İşte Xperia Z1 modelinin farklı düşme senaryolarında göstermiş olduğu performans.

Xperia Z modeli ile tanıdığımız OmniBalance tasarımına Xperia Z1 modelinde de yer veren Sony, 4 Eylül’de gerçekleştirdiği tanıtım etkinliği ile yeni amiral gemi modelini görücüye çıkarmıştı. 20.7 Megapiksel çözünürlüklü Sony G Lens ve BIONZ görüntü işleme motoru sahip arka kamerasıyla teknoloji basında çok konuşulan Xperia Z1’in dün Türkiye lansmanıda gerçekleştirilmişti. Türkiye lansmanında Sony Mobile Pazarlama Müdürü Didem Usluer Özel‘in  telefonun çıkış tarihi ve fiyatıyla alakalı açıklamalarını buradaki habermizde sizlerle paylaşmıştık.

Tek parça alüminyum kasa ve cam arka panel tasarımını Xperia Z1 modelinde de devam ettiren Sony, suya ve toza karşı dayanıklı kasa tasarımıyla üst ssegmentte suya karşı dayanıklı telefon akımını başlatan Sony’nin amiral gemi modeli bakalım darbelere karşı ne kadar dayanıklı. Android Authority tarafından yayınlanan düşme testi videosunda Xperia Z1 modeli farklı düşme senaryolarına maruz bırakılıyor. Dragontrail cam kasa tasarımı bakalım düşme testinden nasıl çıkıyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Sony Xperia Z1 düşme testi ile baş başa bırakıyoruz.

Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın