background img
Kas 2, 2012
0 0

Sony Xperia Odin’ in Görsel ve Teknik Özellikleri

Yazar

Sony Xperia OdinJapon devi Sony’ in akıllı telefon pazarına 2013 yılında sürmesi beklenen Sony Xperia Odin C650X’ e ait ilk görsel ve beklenen teknik özellikleri sızdırıldı.

Sony’ den henüz resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen Sony Xperia Odin ile alakalı ilk görsel ve teknik özellikler paylaşılmaya devam ediyor.

Sony Xperia Odin’ in C650X model numarasıyla tanıtılması bekleniyor.Sony’ nin telefon-tablet melezi olacak olan cihaz, 5 inç 1080×1920 piksel Full HD ekran( 440 ppi ), 1.5GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci, 2 GB RAM, 13 MP arka kamera ve Android 4.1 işletim sistemine sahip olmasu bekleniyor.

Paylaşılan görselde büyüklüğüne nazaran şık bir prototipe sahip olan telefon-tablet melezinin, CES yada MWC 2013 fuarlarında kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Fakat yaşanan sızıntılardan dolayı Sony’ in üst düzey cihazını bu yılın sonunda tanıtacağı da gelen bilgiler arasında.

Sony’ in Xperia Odin modeline ait ilk görsel ve beklenen teknik özellikleri eğer doğru ise Sony, Samsung  Galaxy Note 2 ve HTC J Butterfly ‘ a rakip olacak bir model hazırlığı içerisinde.Kaynak : Android Authority

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın