background img
Mar 27, 2014
0 0

Sony Xperia M İçin Android 4.3 Jelly Bean Güncellemesi Dağıtılıyor

Yazar

Sony’nin giriş-orta segmente konumlandırdığı, 2013 yılının ikinci yarısında ülkemizde satışa sunduğu telefonu Xperia M için merakla beklenen Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başladı. İşte Sony Xperi M Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin detayları.

Sony Xperia Z1 modeliyle 2013 yılında üst segmette yer alan Japon teknoloji devi orta segmmette yer alan Sony Xperia SP ve Xperia L modellerinin hemen altına konumlandırdığı Xperia M modeli için merakla beklenen Android 4.3 Jelly Bean gücnellemesi dağıtılmaya başlandı. 15.4.A.0.23 derleme numarasına sahip olan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi şu anda Avrupa ve Asya’da birçok ülkede Xperia M kullanıcılarına FOTA ve Sony PC Companion üzerinden ulaşmaya devam ediyor.

Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle birlikte daha sade, özelleştirilebilir ve kullanışlı bir arayüze kavuşan Xperia M performans olarak da Android 4.2 Jelly Bean işletim sisteminden daha iyisini vaat ediyor. Kamera arayüzüne seri ve süper otomatik çekim modunun eklenmesi, geliştirilen Stamina Mod ile daha uzun pil ömrü, güvenlik güncellemeleri vb. birçok yeniliğin yer aldığı Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinin telefonunuza ulaşıp ulaşmadığını Ayarlar > Telefon hakkında > Yapı numarası / Sürüm adımları ile kontrol edebilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın