background img
Ara 9, 2012
0 0

Sony’ nin Bulut Hizmeti Box İle Devam Edecek

Yazar

Xperia Bulut DepolamaSony bulut depolama hizmetini Box ortaklığı ile 2013 yılında da devam ettirecek. Box ortaklığı ile bulut hizmeti alacak alan Xperia modelleri ve detaylar.

Sony’ nin geçtiğimiz yılın sonunda bulut hizmeti için anlaşmaya vardığı Box.net ile ortaklığını devam ettirme kararı aldı. Sony Xperia modellerinden herhangi birisine sahipseniz 50 GB‘ lık bulut depolama alanına ücretsiz sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 31 Aralık 2013‘ e kadar Box hesabı açmanız.

Sony Xperia 10 sonrası piyasaya sürdüğü tüm modellerine 50 GB’ lık bulut hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Fakat Xperia X10 mini, X10 mini pro ve Android 2.1  Eclair  işletim sistemi ve altı sürümlerde çalışan Xpeia’ lar  50 GB’ lık kampanya dışında kalıyor.

Bulut hizmeti ile tüm fotoğraf ve belgelerinizi yedekleyebilir ve online olarak heryerden dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Box uygulaması Dropbox, Sugarsync ve Google Drive gibi bulut depolama hizmeti sunuyor ve  Xperia kullanıcıları için sunduğu 50 GB‘ lık depolama alanı ile diğer uygulamalardan ayrılıyor.

Uygulamayı  buraya tıklayarak Google Play üzerinden indirebilir ve 50 GB’ lık depolama alanını ( Xperia modelleri için ) kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak : Sony

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın