Android Haberleri

Sony Mobile 2013 Jelly Bean Güncelleme Takvimini Yayınladı

Comments (14)
 1. Erdal ALTINKAYA dedi ki:

  Ben sonyEricsson neo v sahibiyim tlf. alalı bir sene anca oldu şimdiden eskidi, her gün onlarca yeni model ve yeni sistem güncellemeleri geliyor yetişmek çok zor. sony sadece satacakları tlf. ları değil, sattıkları tlf. lar içinde bir şeyler yapmalı sadece göz boyamaları kendileri açısından iyi değil çünkü yeni telefon alıcılarınında bir gün tlf. ları eski olacak. şimdiden buna göre bir şeyler yapmalı önceki tlf. ların performansları için geliştirmelerde bulunmalılar bence..

  1. mustafa dedi ki:

   bende aynı telefondan kullanıyorum ve bütün güncellemeler yasal olarak telefonuma geliyor.4.04 kullanıyorum şu anda 4.1 de geldi ama güncellemedim.arkadaşlarım baya kastıgını söylüyorlar.senin cihazda bi sorun olabilir

   1. ali dedi ki:

    neo v kullanıcıyısım okadar araştırmama rağmen 4.1.1 sürümü neo v cihazlarına gelmeyecektir diyor sana nasıl geldi ? Jelly Bean sürümü neo v dağıtılamayacakmış kendi resmi internet sitesi duyurdu :S

    1. Mehmet dedi ki:

     NeoV kullanıcıları Atomic GB 5.0 custım room u kursunlar. Telefonlarının Nasıl bir canavara dönüşebileceğini görecekler. Her türlü performans artıyor. Şarj ve hız. Benim telefon bozulmadan önce bu roomdaydı. Garantiden xperia miro verdiler yerine.

 2. David Foslee dedi ki:

  Ben sony xperia sl lt 26 ii kullanicisiyim. Arkadaslarimin cogu 4.1.2 kullaniyor. bense hala 4.0.4 deyim bu guncelleme kesin,olarak ne zaman gelicek acaba ?

 3. sebahattin dedi ki:

  xperia u için jelly bean istiyoruz.

  1. veysel dedi ki:

   ben de son xperıa U kullanıcısıyım şuan ki yazılımı bence çalışmaya yönünden olumlu değil. ayrıca telefonda ram yetersiziliği var diye düşünüyorum.Neden U Serisine güncelleme verilmiyor. Sony yazılım konusunda sınıfı geçemiyor.

 4. ekrem dedi ki:

  ya xperia ion sahibiiyim bu günccelleme en fazla ne kadar zaman alır totalde ?

 5. şinasi dedi ki:

  xperia p kullanıyorum ama hala bana herhangi bir güncelleme gelmedi neden acaba yardımcı olabilirmisisniz

 6. AbduLkadir dedi ki:

  Bende Xperia miro kullanıcısıyım ama bunada yapmaLarı lazım bekliyorum.Çünkü telefon çıkalı daha az zaman oldu yeni aldım daha.Yapılmassa çok hayaL kırıkLıqı yaşarım.

 7. emir dedi ki:

  ya ion kulkanıcıyım çatlıcam beklemekten room atcam atmıyorum güncelleme gelcek diye bekle bekle nereye kadar ya

 8. kıvanç dedi ki:

  İon kullanıcısıyım bu güncelleme ne zamana gelir biliyormusunuz bir bilginiz varmı arkadaşlar

 9. fatma dedi ki:

  miro kullanıcısıyım telefon yavaş hareket ediyor.. biran önce sistem güncellemesi gelse iyi olur bence….

 10. levent dedi ki:

  Xperia Miro kullanıcısıyım S3 ten daha sonra çıkmış ve Xperia E miro dan düşük olmasına rağmen ona 4.1.2 geliyor ayrıca Telefon çok donuyor bundan dolayı güncelleme olması lazım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *