background img
Tem 24, 2013
0 0

Snapdragon 600 İşlemcili Galaxy Note 2 Ortaya Çıktı

Yazar

Galaxy Note 2 Snapdragon600Samsung’un 5.5 inç ekran boyutuna sahip telefon-tablet melez cihazı Galaxy Note 2’nin güçlendirilmiş yeni modeli piyasada yerini almaya hazırlanıyor. Qualcomm’un Snapdragon 600 işlemcisi ile güçlendirilen Samsung Galaxy Note 2’nin benchmark test sonucu ve detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy S4’ün Qualcomm’un Snapdragon 800 işlemcisi ile güçlendirilmiş LTE-A destekli modelinin satışa sunulmasından sonra Güney Koreli teknoloji devinin geçtiğimiz sene satışa sunduğu Galaxy Note 2 modeli içinde benzer bir çalışmaya hazırlandığı benchmark test sonuçlarında ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 3 modelinin sızıntılarının devam ettiği şu günlerde Galaxy Note 2 modelinin revize edileceğinin ortaya çıkması soru işaretlerine neden olsa da Samsung, amiral gemisinde izlediği stratejiyi phablet modelinde de izleyecek gibi.

Galaxy Note 2 Snapdragon 600AnTuTu benchmark test sonucuna göre Snapdragon 600 işlemcisi ile güçlenen Samsung Galaxy Note 2, testi 26901 puan ile tamamlıyor. Yenilenmiş Galaxy Note 2 modeli yaklaşık 1.9 GHz hızında çalışıyor ve GT-N7108D model numarasına sahip.  Galaxy Note 2 GT-N7108D modelinin Çin’de hizmet veren China Mobile operatörü için hazırlandığı ve sadece bu operatör aracılığıyla satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Beşinci nesil Wi-Fi teknolojisi 802.11ac‘nin yer alacağı yenilenmiş Galaxy Note 2 modelinin, Snapdragon 800 işlemcili Galaxy Note 3’den önce satışa sunulup sunulmayacağı ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın