background img
Şub 15, 2013
0 0

Siyah Renkli HTC One’dan İlk Görsel

Yazar

HTC One SiyahHTC’nin yeni amiral gemisi ile alakalı paylaştığı bilgiler ile dikkat çeken Evleaks telefonun siyah modelinin de görselini paylaştı. İşte siyah renkli HTC One ve HTC One için ilk fiyat bilgisi.

Tayvanlı üretici resmi web sitesi üzerinden yeni amiral gemisi için geri sayıma devam ediyor. Daha önce M7 kod ismi ile birçok teknik detayı sızdırılan telefonu ilk olarak HTC yöneticilerinden Peter Chou’un elinde görüntülenmişti. HTC’nin 2012 yılına veda partisinden sonra ünlü Twitter hesabı Evleaks telefonun burada sizlerle paylaşmış olduğumuz görsele sahip olacağını iddia etmişti. Evleaks bu iddialarını siyah renkli HTC One modelini de paylaşarak güçlendiriyor.

Evleaks’in iddialarına göre yuvarlak köşe hatlarına sahip olması beklenen HTC One tasarımında, hoparlörlerin ön panelin alt ve üstünde ızgara şeklinde yer alması dikkat çekiyor. Ekranın altına konumlandırılmış HTC logosu ve ekranın üstüne konumlandırılmış kamera yer alıyor. Tayvanlı üreticinin geçen seneki amiral gemisi HTC One X modelinde yer alan çoklu görev butonu yeni amiral gemisinde yer almıyor. HTC’nin yeni arayüzü Sense 5 arayüzünün de HTC One ile birlikte tanıtılması bekleniyor. Sense 5 arayüzü hakkında son detaylar için tıklayınız. 

HTC’nin resmi web sitesinde yer alan geri sayım saatinin arka planında HTC’nin çok net olmasa da yeni amiral gemisinin yer aldığı görüntüler yer alıyor. Bu görüntülerde de yuvarlak köşe hatlarına sahip olacağı görülen telefonun tüm teknik özellikleri için 19 Şubat’ta New York ve Londra’da gerçekleştirilecek olan etkinliği bekleyeceğiz.

HTC One modelinin 22 Mart’ta Amerika’da satışa sunulması bekleniyor. Telefonun 32 GB’lık versiyonun 199$, 64 GB’lık versiyonun ise 299$’dan anlaşmalı olarak satılacağı iddia ediliyor.

Kaynak : Unwired

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın