background img
Tem 3, 2013
0 0

Siyah Renkli HTC One Mini Ortaya Çıktı

Yazar

HTC One Mini Siyah2013 yılının 3 çeyreğinde tanıtılması beklenen HTC One Mini hakkında sızıntılar artarak devam ediyor. İşte karşınızda siyah renkli HTC One Mini ve detaylar.

Tayvanlı üretici 2013 yılındaki amiral gemisi HTC One modelinde Samsung’un izlemiş olduğu satış stratejisini izleyerek HTC One Mini modelini yılın 3.çeyreğinde satışa sunmaya hazırlanıyor. Daha önce Evleaks tarafından sızdırılan beyaz renkli HTC One Mini modelinden sonra siyah renkli HTC One Mini modelinin de görselleri sızdırıldı.

HTC One MiniDaha önce sızdırılan HTC One Mini görselleri ile benzerlik gösteren yeni görseller gösteriyor ki Tayvanlı üreticinin amiral gemisinin mini modeli amiral gemisi ile aynı tasarıma sahip olacak. Sadece arka panel tasarımda One Mini modeli One modeliyle farklılık gösteriyor. Beats Audio logosunun yer aldığı arka panele göre BoomSound özelliği One Mini modelinde de yer alacak.

Samsung’un Galaxy S3 Mini ve Galaxy S4 Mini modelleri  Samsung’un amiral gemi modelleri ile çok farklı donanımlara sahip olsa da HTC, One Mini modelinde amiral gemisi One modeli ile benzer özelliklerle karşımıza çıkıyor.

4.3 inç HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 1.4 GHz hızında çalışan Snapdragon 400 işlemci,Adreno 305 GPU, 2 GB RAM, 4.3 Ultrapiksel kamera, 16 GB RAM, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sistemi, Sense 5 arayüz, Blinkfeed  ve HTC Zoe özelliklerine sahip olacak olması beklenen One Mini modeli ile alakalı detayların önümüzdeki günlerde kesinleşmesini bekliyoruz.

Kaynak : Androidandme

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın