background img
Eki 27, 2012
0 0

Sandy Kasırgası Google Etkinliğini Erteledi

Yazar

Google 29 ekim etkinliği iptalGoogle’ın 29 Ekim’ de New York’ da düzenleyeceği etkinliğe Sandy kasırgası vurdu.

Merakla beklediğimiz Google’ ın 29 Ekim etkinliğine cadılar bayramı kasırgası olarak adlandırılan ” Sandy ” kasırgası vurdu ve etkinlik ileri bir tarihe ertelendi. Geçen seneki etkinlik de Apple’ ın kurucusu Steve Jobs’ ın ölümü üzerine ileri bir tarihe ertelenmişti.

Karayipleri etkisi altına alan Sandy Kasırgası, Haiti ve Küba’ da etkisini sürdürmeye devam ediyor. ABD kıyılarına hızla yaklaşan kasırganın Pazartesi gününden itibaren New York’u etkisi altına alacağını tahmin eden New York yetkilileri,  olağanüstü hal ilan edildiğini açıkladı.

New York valisi Andrew Coumo’ un yaptığı açıklama sonrası Google yetkileri ” Oyun bahçesi açıldı ” sloganıyla duyurulan etkinliğin ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu. Şimdilik etkinliğin ne zaman gerçekleşeceği konusunda bir açıklama bulunmuyor.

29 Ekim’ deki etkinlikte LG Nexus 4, Samsung Nexus 10 ve Android 4.2 işletim sisteminin tanıtılması planlanıyordu.Etkinlikte  Google’ ın Haziran sonunda yaptığı Google I/O etkinliği kadar büyük yenilikler olmasa da, özellikle Android 4.2 ‘de gelecek olan yenilikleri merakla bekliyoruz.

Android 4.2 Jelly Bean işletim sitemiyle yeni bir kamera uygulaması,birden fazla gmail hesabıyla oturum açma, hızlı ayarlar menüsünde değişikliklerin gelmesi bekleniyor.Kaynak : Androidpolice

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın