background img
Haz 6, 2013
0 0

Samsung,Galaxy S4 Reklamlarına Devam Ediyor

Yazar

Galaxy S4 ReklamlarGüney Koreli üretici Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün reklamlarına devam ediyor. İşte Samsung Galaxy S4’ün öne çıkan özelliklerinin yer aldığı yeni reklam filmleri.

Satışa sunulduğu ilk ay içerisinde 10 milyon satış rakamına ulaşarak kırılması zor bir rekora imza atan Samsung Galaxy S4’ün satış rakamlarını arttırmak için Güney Koreli üretici reklamsal çalışmalarına devam ediyor. Toplamda 80 milyon satış rakamına ulaşması beklenen Galaxy S4’ün yeni reklamlarının başrolünü bir baba ve bebeği paylaşıyor.

Şüphesiz Dünya’nın en güzel mutluluklarından birisi olan baba olmanın verdiği keyfin yanında getirdiği tatlı zorluklardan birisinin betimlendiği reklam filminde Samsung Galaxy S4’ün akıllı bekleme, dokunmadan kontrol ve S-Voice özellikleri ön plana çıkarılmış. İlk videoda bebeği kundaklamaya çalışanan babanın tatlı telaşını gözlemleniyor.

İkinici videoda ise basketbol izlerken uykuya dalarak ekrandan gözlerini ayıran babanın, gözlerini açtığında videoya kaldığı yerden devam ettiğini gözlemliyoruz. Akıllı bekleme özelliğinin ön plana çıkarıldığı her iki reklamı da “Akıllı Erteleme” özelliği olarak reklamsal olarak sunan Samsung cephesi yeni amiral gemisinin satışını arttırmayı hedefliyor.


Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın