background img
Şub 28, 2013
0 0

Samsung,Galaxy S4 İçin Times Meydanına Çağırıyor

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung, yeni amiral gemisi için New York’ta yaşayanları Times meydanına çağırıyor. 14 Mart’ta New York’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikle tanıtılacak olan Galaxy S4 için Güney Koreli şirket büyük bir parti hazırlığında.

Samsung Galaxy S4’ün lansmanının yapılacağı New York’un simgesel yerlerinden olan Times meydanında Galaxy S4 heyecanını herkesle paylaşmak için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Samsung, lansman heyecanını Times meydanına taşımayı hedefliyor. Radio City Music Hall’da gerçekleştirilecek olan lansman dev ekranlar ile Times meydanına yansıtılacak. Düzenlenecek etkinlikle alakalı henüz detaylı bilgi paylaşmayan şirket yeni amiral gemisi ile dikkatleri tekrardan üzerine çekecek gibi.

Geçtiğimiz sene Mayıs ayının sonunda ülkemizde Avcii ve Bob Sinclair eşliğinde İstanbul’un her iki yakasında düzenlenen etkinliklerle Galaxy S3 Türkiye lansmanı gerçekleşmişti. Bu yılda Galaxy S4’ün Türkiye lansmanı ile alakalı Samsung Türkiye tarafından bazı çalışmaların yürütüleceğini söyleyebiliriz.

Kaynak: Samsung

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın