background img
Oca 9, 2013
0 0

Samsung’dan Android Buzdolabı

Yazar

CES 2013 ilgi çekici cihazlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu yazımızda konu edeceğimiz cihaz ise Samsung’un yeni Android buzdolabı.

Samsung Android Buzdolabı

Bir buzdolabından beklediğiniz soğutucu ve derin dondurucu işlevlerini yerine getiren bu buzdolabının üzerindeki büyük dokunmatik ekran dikkatleri çekiyor. Android işletim sisteminin fonksiyonlarından faydalanabileceğimiz bu ekran, aynı zamanda buzdolabının ayarlarını da yapabilmenizi sağlıyor.

Cihazda Evernote uygulaması yüklü halde geliyor. Böylece notlarınızı tüm cihazlarınızda senkronize bir şekilde görebiliyorsunuz. Buzdolabınızdan son domatesi de aldınız ve bir sonraki alışverişinizde domates almanız gerek. Hemen buzdolabınıza not alabilir, bir alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Alışverişe gittiniz, ama listeyi evde unuttunuz. Yoksa unutmadınız mı? Elbette unutmadınız, çünkü buzdolabınıza aldığınız notları akıllı telefonunuzda da görebilirsiniz.

Samsung’un ürettiği bu Android buzdolabı ile e-postanızı okuyabiliyor, Twitter iletilerini takip edebiliyorsunuz.

Gelelim ürünün ne zaman ve hangi fiyatla çıkacağına… Ne yazık ki Samsung yine kendi klasik hareketini yapıyor ve bu ürünün sadece bir prototip olduğunu söyleyip herhangi bir zaman veya fiyat vermekten kaçınıyor. Hatta ürünün piyasaya çıkıp çıkmayacağı da kesin değil. Ama Samsung’un bu fikri çöpe atacağını sanmıyoruz.

Sizi Engadget’daki dostlarımızın CES 2013 fuarında Samsung yetkilisiyle yaptıkları ürün tanıtımı videosuyla baş başa bırakalım.

Kaynak: Engadget

Kategoriler:
Android Cihazlar

Bir Cevap Yazın