background img
Tem 20, 2014
0 0

Samsung Türkiye’den Galaxy S3’ü Getir, Galaxy S5’i 500 TL İndirimli Al Kampanyası

Yazar

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S5’in sarış rakamlarını arttırmak için reklam kampanyalarına Samsung Galaxy S3 kullanıcılarını hedef aldığı “Eskisini götürene yenisi indirimle!” kampanyası ile devam ediyor. İşte Samsung Galaxy S5’e 500 TL indirimle sahip olma şansı elde edebileceğiniz o kampanyanın detayları.

2012 yılında resmiyet kazandırdığı eski amiral gemisi Galaxy S3 ile Android platfromundaki yükselişini hızlandıran Samsung, Galaxy S3’ün yakaladığı satış başarısını Galaxy S5’de de elde etmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı 2014 yılı 2. çeyrek raporlarında beklediği kar marjına ulaşamayan şirket Samsung Galaxy S5‘in üzerine yoğunlaşarak mobil sektördeki iddiasını sürmeye kararlı gözüküyor. Temmuz ayının ilk haftasında Youtube kanalı üzerinden yayınladığı videolarla Samsung Galaxy S3 kullanıcılarını Galaxy S5’e geçiş yapmak konusunda teşvik eden Samsung bu videoları kampanyalarla süslüyor. Samsung Türkiye’nin düzenlemiş olduğu “Eskisini götürene yenisi indirimle!” kampanyası ise Samsung Galaxy S3’e sahip olup telefonunu değiştirmeyi düşünen kullanıcılarının dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Kozmetik ve fonksiyonel hataları bulunmayan Samsung Galaxy S3’ü 500 TL’ye alıp, Galaxy S3 kullanıcılarını 500 TL indirimle Galaxy S5 sahibi yapmayı hedefleyen Samsung Türkiye, Galaxy S5’i ülkemizde amiral gemi modellerini arasında yaşanan kıyasya rekabette öne geçirmeyi planlıyor. Samsung Türkiye’nin düzelnlemiş olduğu “Eskisini götürene yenisi indirimle” kampanyasının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın