background img
Şub 18, 2013
0 0

Samsung Türkiye’den Galaxy S3 Premium Suite Videoları

Yazar

Samsung Premium SuiteSamsung’un satış rekorları kıran amiral gemisi Galaxy S3 için yayınlanan Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi Premium Suite adı altında dağıtılmıştı. Samsung Türkiye’de Galaxy S3 Premium Suite videoları ile amiral gemisi kullanıcılarına yenilikleri tanıtmaya devam ediyor.

Samsung Galaxy S3 için Andorid 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi geçtiğimiz ay içerisinde Türkiye’de dağıtılmaya başladığını buradaki haberimizde sizlerle paylaşmıştık. OTA ve Kies yolu ile dağıtılan güncelleme Galaxy S3’ün performansını daha yukarılara çekiyor. Güncelleme ile Samsung’un amiral gemisine verdiği yeni özelliklerin nasıl kullanıldığıyla alakalı Samsung Türkiye tarafından Premium Suite videolar ve s3dahaguclu.com adresi hazırlandı.

Samsung Mobile tarafından daha önce Premium Suite 1 ve Premium Suite 2 adı altında Galaxy S3’e verilen yeni özellikler tanıtılmıştı. Samsung Türkiye’de bu videolara benzer yeni videolarla Galaxy S3 kullanıcılarına telefonun yeni özelliklerini tanıtıyor.

Öncelikle Galaxy S3’e Premium Suite güncellemesinin nasıl yüklenildiğini anlatan video ile sizleri başbaşa bırakalım.

İzlemiş olduğunuz gibi Galaxy S3 Premium Suite güncellemesi OTA yoluyla telefona yükleniyor ve güncellemenin Kies üzerinden de yapılabileceğini videonun sonunda belirtiliyor. Eğer güncellemeyi Kies’den kurmak isterseniz, bu adresten Kiesi indirin ve bilgisayarınıza kurun. Programı açtıktan sonra USB kablosu ile telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve bir süre driverların yüklenmesini bekleyin. Driverların yüklenmesinden sonra kies programı telefonunuzu tanıyacaktır ve güncelleme varsa sizi yönlendirecektir.

Premium Suite güncellemesinde en çok dikkat çeken özelliklerden bir tanesi belki de “Çoklu Pencre Modu”. Çoklu pencere modu ile tek bir ekranda farklı görevleri aynı anda yapabilirsiniz. Mesela Facebook’ta gezinirken bir yandan da Youtube’dan bir videoyu izleyebilirsiniz.

Premium Suite güncellemesi ile Galaxy S3’ün kazandığı özelliklerden bir tanesi de “En İyi Yüz Modu”. Grup resimleri çekmek her zaman zordur çünkü gruptan birisinin fotoğrafta iyi çıkmaması fotoğrafın önüne çıkabilir. “En İyi Yüz Modu ” uygulamasıyla ardarda 5 çekim yaparak gruptan her birey için farklı çekimden seçim yapabilirsiniz.
Ayrıca “Düşük Işık Modu” özelliği ile Samsung Galaxy S3’ün kamera performansı düşük ışıkta da sizleri memnun edecek.

Galaxy S3 Premium güncellemesi ile gelen yeni özelliklerden bir tanesi de “Akıllı Döndürme” özelliği. Akıllı döndürme özelliği ile Samsung Galaxy S3 yüz hareketlerinizi takip ederek sizin bakış açınıza göre telefonu yatay ve dikey konumda ayarlayabilirsiniz.

Samsung Türkiye, güncelleme ile alakalı bazı yeni özelliklerinin videolarını kullanıcılara sunuyor. Galaxy S3 Premium Suite güncellemesi telefona içeriksel etiketleme, all share cast, Facebook kilid ekranı, Paper Artist, kolay kullanım modu ve Page Buddy vb. birçok özellik  geliyor. Bu özelliklerin nasıl kullanıldığı  merak ediyorsanız, kaynak kısmında yer alan Samsung linkine tıklayarak SSS bölümüne göz atabilirsiniz.

Kaynak : Samsung Türkiye

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın