background img
Eyl 4, 2012
0 0

Samsung S Cloud Depolama Servisi Geliyor

Yazar

Samsung’dan yeni bir depolama servisi geliyor.
Samsung, Almanya’nın başkenti Berlin’ de düzenlenen IFA 2012′ de Galaxy Note 2 tanıtımının yanında birçok yeni cihazını meraklılarıyla buluşturdu.
IFA 2012 ‘ de tanıtımı yapılan Galaxy Note 2 ile Samsung’un bu yılın başından beri konuşulan Samsung’ un yeni bulut depolama servisi S Cloud ortaya çıktı.
Samsung S Cloud depolama servisi Dropbox, Google Drive ve SkyDrive depolama servislerinin sunduğu gibi ücretsiz depolama servisi sunacak.
Son olarak amiral gemisi olan Galaxy S 3′ de ücretsiz 50 GB Dropbox depolama alanı ile bulut teknolojisine verdiği önemi gösteren Samsung,S Cloud depolama servisini sunmaya hazırlanıyor.
Alman teknoloji sitesi BestBoyZ tarafından Galaxy Note 2’de görüntülenen S Cloud servisi ile Samsung cihazlara 50 GB’lık ücretsiz bulut depolama alanı geliyor.
S Cloud depolama servisi Dropbox ile senkronize olabiliyor. S Cloud ile fotoğraflarınızı, videolarınızı ve dökümanlarınızı depolayabilir farklı bulutlarla senkronize olabilirsiniz.
IFA 2012’de Galaxy Note 2’nin tanıtımında resmi olarak tanıtılmayan S Cloud teknoloji ile alakalı Samsung’un yakında bir açıklama yapması bekleniyor.
Şu anda hangi Samsung cihazlara entegre edileceği hakkında bir bilgi olmasa da Samsung’un popüler olan birçok cihazına uygulamanın gelmesi bekleniyor.Samsung’un androidli kamerasına da S Cloud depolama servisinin ücretsiz sunulacağı gelen bilgiler arasında.BestBoyZ ekibi, S Cloud depolama servisinin Ekim ayından itibaren sunulacağını düşünüyor.
İşte Samsung S Cloud Depolama Servisi

Kaynak : The Verge

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın