background img
Kas 1, 2012
0 0

Samsung Nexus 10 ile Dergi Keyfi

Yazar

29 Ekim 2012’de Google tarafından resmi blogundan duyurulan Samsung Nexus 10 ile android tablet dünyası Apple’ın retina display özelliğini bile geride bırakan ekran çözünürlüğüne sahip bir tablete kavuşmuş oldu. Bu noktada akıllara gelebilecek en son soru da bu üstün ekran çözünürlüğüne sahip tablette gazete, dergi okumak aynı gazete ve dergilerin birinci kalite renkli kağıda basılmış fiziksel hallerini okumanın yerini alabilir mi?

Romain Guy nickine sahip bir Google+ kullanıcısı geçtiğimiz gün içerisinde Nexus 10 ile çekilmiş bazı fotoğrafları Google+ sayfasında public olarak paylaştı. Bu fotoğraflar arasında göze çarpan 2 tanesi bu yazımızın da ilham kaynağı oldu. Altta görebileceğiniz fotoğraflarda kullanıcı basılı görseli ve aynı görselin Nexus 10 da açılmış versiyonunu üst üste koymuş ve fotoğraflamış.

Fotoğraflar son derece kaliteli ve basılı görsellerden çok da uzak değiller. Fotoğraflara şu ana kadar yorum yapan kullanıcıların hepsi fotoğraflara bayıldıklarını yazmışlar. Bakalım sizin yorumunuz ne olacak?

Nexus-10-Display-1

Nexus-10-Display-2Not: Fotoğrafların orijinal boyutlarını altta bulunan kaynak linklerinden görebilirsiniz.
Kaynak: Android Authority, Google+

Bir Cevap Yazın