background img
May 9, 2014
0 0

Samsung Galaxy S5 ve HTC One M8 İçin 200 TL Hediye Çeki İmkanı

Yazar

Turkcell 20. yılını düzenlediği kampanya ve etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. İşte Turkcell’in 20.yılına özel olarak Samsung Galaxy S5, HTC One M8 ve LG G2 gibi amiral gemi modelleri için sunmuş olduğu 200 TL’lik hediye çeki kampanyasının detayları.

Türkiye’nin ilk GSM operatörü olarak tam 20.yıl önce hayatımıza giren Turkcell 20. yıl kutlamalarına düzenlediği etkinlik ve kampanyalarla devam ediyor. Turkcellmagaza.com ile birlikte akıllı telefon ve aksesuarları satışı konusunda online sisteme hızlı bir giriş yapan Turkcell, geçtiğimiz aylarda yenilediği sitesiyle birlikte Turkcellmagaza.com’u da resmi sitesi Turkcell.com.tr’a taşımıştı. 20.yılını etkinliklerle kutlamaya devam eden Turkcell bu etkinliklerin arasına bazı kampanyaları da konumlandırmayı ihmal etmemiş gözüküyor. Samsung Galaxy S5, HTC One M8 ve LG G2 gibi amiral gemi modellerini de kapsayan 200 TL hediye çeki kampanyasını anneler günü öncesi duyurarak özellikle akıllı telefon almayı düşünen kullanıcılarına büyük bir indirim fırsatı sunan Turkcell, 21 Mayıs’a kadar belirli akıllı telefonlara Turkcell kontratlı teklifli 200 TL’lik indirim çeki imkanı sunuyor.

Samsung Galaxy S5, HTC One M8, LG G2, Sony Xperia Z1, iPhone 5s, BlackBerry Q10 ve Nokia Lumia 1020 modellerini kampanya kapsamına alan Turkcell’in sunduğu 200 TL hediye çeki kampanyasının detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın