background img
Nis 5, 2014
0 0

Samsung Galaxy S5 Tesla Model S ile Karşı Karşıya

Yazar

Samsung Galaxy S5 ile Tesla Motors’un tamamen elektrikle çalışan otomobili Model S’i karşı karşıya getiren farklı bir düşme test videosu Youtube’da yerini aldı. İşte Samsung’un yeni telefonunu Tesla Model S’in 2 ton ağırlığı altında bırakan o video ve detaylar.

11 Nisan’da ülkemizde raflarda yerini alacak olan Samsung Galaxy S5 için dünyanın dört bir yanından inceleme videoları gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadar farklı telefonlarla karşılaştırmalı düşme senaryolarına maruz bırakılan Samsung Galaxy S5’in karşısında bu kez emisyonsuz, tamamen elektrikle çalışan Tesla Model S var. 2010 yılından beri Amerika’da satışta olan Tesla Model S 416 beygir güç, 600 Nm tork üreten 0’den 100 km hıza 4.2 saniyede ulaşabilen yaklaşık 2 ton ağırlığıyla Samsung’un yeni amiral gemisinin düşme testinde yerini alıyor.

Samsung Galaxy S5’i yaklaşık 2 metreden serbest düşmeye bıraktıktan sonra Tesla Model S ile üzerinden geçerek farklı bir teste daha tabii tutan iCrackUriDevice editörü telefonun en çok eleştirilen plastik kasa tasarımının beklenenden daha iyi olduğunu gösteriyor. Model Tesla S tarafından ezilen Samsung Galaxy S5’in  arka kamera camı kırılsa da testten çalışır durumda ayrılıyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın