background img
Nis 9, 2014
0 0

Samsung Galaxy S5 İşkence Testinde

Yazar

Samsung’un 11 Nisan’da ülkemizde satışa sunmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi ile alakalı inceleme ve test videoları gelmeye devam ediyor. İşte TechRax ekibinin sonu kötü biten Samsung Galaxy S5 işkence testi ve detaylar.

Akıllı telefon pazarının giderek gelişmesiyle birlikte cihazların malzeme kalitelerini ortaya koyma, olası düşme senaryolarında telefonun özellikle ekran panelinin testi kırılmadan atlatabilmesini test etme ile başlayan düşme testi çılgınlığı son günlerde yerini işkence testlerine bıraktı. Android Authority ve GizmoSlip‘in fenomenliğinde her geçen gün artan düşme testi videolarında TechRax’ın paylaştığı video sonu kötü bitenler arasında yerini aldı.

Samsung Galaxy S5’in arka paneli keskin bıçak darbelerine karşı test ediliyor . Plastik kasa tasarımında bıçak darbeleri ile oluşan hasardan sonra telefonun çizilmelere ve darbelere karşı Corning Gorilla Glass 3 ile korulana 5.1 inç Full HD ekranı çekiç darbelerine maruz kalıyor. Telefonun ekran panelinden sonra arka paneline de çekiç darbelerini acımasızca indiren TechRax ekibi 2800 mAh’lik bataryanın patlamasıyla sonu kötü biten bir işkence testine imza atıyor.  Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakıyoruz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Yorumlar: Samsung Galaxy S5 İşkence Testinde

  • telefonu kırmak için ugraşıyorsunuz bunlarında bir dayanma gücü vardır . siz ona göre davranmalısınız . kim telefona çekiçle vuracak ki saçma bir test…

    Adem Agdogan 05 Ağustos 2014 08:38 Cevapla

Bir Cevap Yazın