background img
Mar 12, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4’ün Videosu Sızdırıldı

Yazar

Samsung Galaxy S4 Cift HatliSamsung  Galaxy S4 ile alakalı haberler tanıtım etkinliğine yaklaştıkça artarak devam ediyor. İşte Çin’de piyasaya sürülecek olan GT-I9502 kod numarasına sahip çift hatlı Samsung Galaxy S4’ün ilk videosu.

Dün Çin merkezli 52Samsung sitesinde paylaşılan ve burada sizlerle paylaştığımız Samsung Galaxy S4 görsellerinden sonra Çin’den Samsung Galaxy S4 videosu da geldi. Samsung’un yeni amiral gemisinin Çin’de piyasaya sürülecek olan çift hatlı modeline ait olduğu ileri sürülen video kısa sürede popüler hale geldi. Videoda gözlemlenen telefon dün paylaştığımız görsellerle aynı protipe sahip. Samsung Galaxy S4’ün bu tasarıma sahip olacağını söylemek güç. Çünkü video Samsung olası sızıntıların önüne geçmek için oluşturduğu farklı prototiplerdeki modellerinden birisine ait olabilir.

Samsung cephesinden Galaxy S4’ün tasarımına yönelik ilk açıklama Samsung USA tarafından yapıldı. Samsung USA’nin Facebook ve Twitter sayfasından paylaşılan görsel, Güney Koreli üreticinin yeni amiral gemisinde Galaxy S3’ün tasarımından vazgeçmediği ve yuvarlak köşe hatlarına sahip bir modeli tanıtacağı izlenimi oluşturuyor.

Samsung’un yeni amiral gemisinin 4.99 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran, 1.8 GHz Exynos 5410 Octa işlemci, PowerVR SGX 544 GPU, 2 GB RAM, 13 Megapiksel arka kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, 2600 mAh batarya ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile tanıtılması bekleniyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın