background img
May 4, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4’ün Tasarım Hikayesi

Yazar

Samsung Galaxy S4 Siyah-BeyazGüney Koreli üretici Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün tasarım hikayesini Samsung mühendisleri anlatıyor. İşte Samsung Galaxy S4’ün tasarım hikayesi.

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda ülkemizde satışa sunulan yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün tasarım hikayesi Samsung tarafından yayınlandı. “Doğadan ilham aldık, sizin için tasarladık “ sözleri oluşturulan telefonu Samsung mühendisleri “Daha önce gördüğünüz hiçbir şeye benzemiyor” cümlesi ile özetliyor. Samsung tarafından yayınlanan videoda Güney Koreli üreticinin amiral gemisinin üzerinde büyük titizlikle çalıştığını görüyoruz. Android telefon pazarında hatırı sayılır bir paya sahip olan Samsung, özellikle son dönemde çıkardığı cihazlarında Galaxy S3’ün tasarım çizgilerinden vazgeçmedi. Aynı tasarım çizgisinden vazgeçmemesi her ne kadar eleştirilse de Samsung yeni amiral gemisinin Galaxy S3’ün satış rekorunu kırmasını bekliyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Samsung Galaxy S4’ün tasarım hikayesi ile başbaşa bırakalım. (Video İngilizce altyazılıdır)

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın