background img
Mar 12, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4’ün İkinci Videosu Yayınlandı

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung, 14 Mart’ta New York’ta düzenleyeceği etkinlikle resmiyet kazandıracağı yeni amiral gemisi Galaxy S4 ile alakalı ikinci tanıtım videosunu da yayınladı. Yayınlanan videoda başrolde yine  Jeremy Maxwell adlı küçük çocuk yer alıyor.

Samsung Galaxy S4’ün resmi lansmanına sayılı günler kala Samsung heyecanı arttırmak için Galaxy S4 için hazırlanan ikinci tanıtım videosunu da yayınladı. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk videoda telefonun teknik özellikleri ve tasarımı ile ilgili bilgi vermeyen Güney Koreli üretici ikinci videoda da aynı yolu izliyor. Telefonu çok beğenen başrol oyuncumuz Jeremy Maxwell telefonun rengi ile alakalı da ilk bilgiyi veriyor denilebilir. Telefonun renk seçeneklerini favori rengi olarak söyleyen küçük kahramınız, telefonun annesinin getirdiği çikolatalı bisküvilerin rengine benzetiyor.

Yayınlanan ikinci tanıtım filminin sonunda yeni tanıtım filminin çok yakında geleceğini belirten Samsung, 14 Mart’ta üçüncü tanıtım filmini Youtube kanalına yükleyecek gibi. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Galaxy S4’ün ikinci tanıtım videosu ile başbaşa bırakalım.

İyi Seyirler…

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın