background img
Şub 13, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4’te Home Tuşu Yer Alacak

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung’un merakla beklenen telefonu Galaxy S4 ile alakalı gün geçmiyor ki yeni bir iddia ortaya atılmasın. Güney Kore’den gelen bilgiye göre Samsung yeni modelinde de home tuşundan vazgeçmiyor.

Güney Kore merkezli Korean Daily’in paylaştığı bilgiye göre Samsung Galaxy S4’te home tuşu yer alacak. Sammobile’ın geçtiğimiz ay paylaştığı  Galaxy S4’ün test aşamasındaki prototip görselinde en çok dikkat çeken home tuşunun yer almamasıydı. Samsung’ un Galaxy S4′ te ekran içerisine yerleştirdiği sanal tuşlar ile home tuşu işlevi vereceği düşüncesi paylaşılan görselle gündeme gelmişti fakat Korean Daily’in paylaştığı bilgiye göre Samsung Galaxy S4‘te de Güney Koreli üretici home tuşuna kapasitif olarak yer verecek.

Ayrıca Sammobile’ın Galaxy S4‘te yer alacağını iddia ettiği S-Pen teknolojisinin de Galaxy S4’te yer almayacağı yine Korean Daily’in haberinde yer alıyor. Galaxy S4’ün 15 Mart’ta tanıtılması bekleniyor. Samsung’un yeni amiral gemisi ile birlikte amiral gemisinin mini versiyonu Galaxy S4 Mini ve Galaxy akıllı saati de tanıtabileceğini burada sizlerle paylaşmıştık.

Samsung Galaxy S4‘ ün 5 inç Full HD Super AMOLED ekran, 2 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Exynos 5450 işlemci, Mali T-658 GPU, 2 GB RAM, 13 MP arka kamera, 2 MP ön kamera ve Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sistemine sahip olması bekleniyor.

Kaynak : Korean Daily

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın