background img
Haz 20, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4’e 5 Yeni Renk Daha Eklendi

Yazar

Galaxy S4 RenklerSamsung Galaxy S4’ün renk seçenekleri arasına 5 yeni renk daha eklendi. Samsung’un bugün Londra’da gerçekleştirdiği Galaxy&ATIV etkinliğinde resmiyet kazanan yeni renk seçenekleri ve detaylar haberimizde.

Samsung’un merakla beklenen Galaxy&ATIV etkinliği bugün Londra’da gerçekleşen görkemli bir sunumla gerçekleşti. Samsung’un değiştirilebilir lens yapısı ve android işletim sistemini bünyesinde barındıran yeni kamerası Galaxy NX, suya ve toza karşı dayanıklı Samsung Galaxy S4 Active, 10x optik zoom’a sahip Dünya’nın ilk akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S4 Zoom ve Windows ve Android işletim sistemlerini beraber bünyesinde barındıran ATIV Q ile beraber birçok ürün tanıtım etkinliğinde resmiyet kazandı.

Samsung’un satış rekorları kıran yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün uzun zamandır konuşulan yeni renk seçenekleri de lansmanda resmiyet kazandı. Güney Koreli üretici Samsung Galaxy S4’ün mevcut iki renk seçeneğine ek olarak 5 yeni renk seçeneğini telefonun renk seçenekleri arasına ekledi.

Blue Arctic(mavi), Purple Mirage(mor), Red Aurora(kırmızı), Brown Autum(kahverengi) ve Pink Twilight(pembe) ismi verilen yeni renk seçenekleri ile Samsung, amiral gemisinin satış hedefi olan 100 milyona ulaşmasını hedefliyor.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın