background img
Mar 15, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 Uzaktan Kumanda Olabilecek Mi?

Yazar

Galaxy S4′ ün lansmanına saatler kala özellikleri hakkında söylentiler yayılmaya devam ediyor. Çin kaynaklı haber sitesinin yayınladığı görsellerde telefonun üst kısmında görünen açıklık infrared yani kızılötesi özelliği olarak yorumlanmış.

Samsung’un ön yüklü olarak sunduğu TV Discovery uygulaması sayesinde tv’nizi kontrol edebileceksiniz. Galaxy Note 8.0’ın da sahip olduğu bu özellik akıllı televizyonunuzu kontrol ederek onu bir eğlence merkezine dönüştürmenizi sağlıyor.

 

galaxy-s4
Samsung, Smart TV alanında gerçekleştirdiği yeniliklere her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. IR Blaster ile Smart TV’ye bağlı uydu alıcıları ve ses sistemlerini, ses ve hareketle kontrol etme fırsatı sunan Samsung, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Samsung, kullanıcılarına birçok cihazı tek kumanda ile kontrol edebilecekleri bir “evrensel kumanda” sunarak sektörde fark yaratıyor. Aslında bu teknoloji başta akıllı dokunmatik bir kumanda içeriyordu fakat şimdi bunun yerini akıllı telefonlar almış durumda. Galaxy S4 bunu ne kadar başarabilecek ilerleyen günlerde göreceğiz.

Galaxy S4’te yer alacak olan Smart Pause ve Floating Touch gibi özelliklerin test edildiği videoların yer aldığı paylaşımımız için tıklayınız.

Kaynak: Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın