background img
Nis 11, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 TV Reklamları

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S4 için hazırladığı televizyon reklamlarını yayınladı. Samsung Galaxy S4 ile Güney Koreli üreticinin kullanıcılara sunacağı yenilikler arasında olan Sound Shot, Group Play ve S Translator özelliklerinin anlatıldığı videolar Samsung’un yeni amiral gemisine verdiği önemi gösteriyor.

Analistlere göre satışa sunulduğu ilk ay içerisinde 10 milyon satış rakamına ulaşacak olan Samsung Galaxy S4 ile alakalı ilk TV reklamları yayınlandı. Apple ile Samsung arasında gerçekleşen reklam rekabetine farklı bir boyut getiren Samsung, 2013 senesinde de Apple’ı reklam harcamalarında geçmeyi hedefliyor.

Samsung’un yeni amiral gemisi için televizyon reklamlarının yanında 9 farklı ülkede büyük lansman etkinliklerinden birisine ev sahipliğini İstanbul yapacak. Geçen sene Samsung Galaxy S3’ün lansmanı için AVICII ve Bob Sinclair‘ın katılımıyla İstanbul’un her iki yakasında büyük bir etkinliğe imza atmıştı. Nisan ayı sonunda veya Mayıs ayı içerisinde ülkemizde 1999 TL’den satışa sunulmasını beklediğimiz Samsung Galaxy S4’ün Sound Shot, Group Play ve S Translator özelliklerinin anlatıldığı videolara geçmeden önce bu özellikleri kısaca hatırlayalım.

Group Play özelliğinde Create Group dedikten sonra çalan şarkıyı farklı bir Galaxy S4 kullanıcısı da telefona dokunarak alabiliyor. Dokunma ile birlikte diğer Galaxy S4’te de çalmaya başlayan şarkı sayesinde müzik keyfi daha üst seviyeye çıkıyor. Bu işlevi ayrıca Asphalt 7 vb. oyunlarda da karşılıklı oynamak için kullanabilirsiniz.

Sound Shot özelliği ile sesli fotoğraf kayıt teknolojisini kullanabilirsiniz.

 S Translator uygulaması ile mesajlarınızı ve maillerinizi 9 farklı dile çevirebilirsiniz. S Translator özelliğinin henüz Türkçe dil desteğinin olmadığını belirtelim. S Translator özelliğinin desteklediği diller ise; Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce ve İspanyolca.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın