background img
Mar 12, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 Ortaya Çıktı

Yazar

Samsung Galaxy S4 Cift HatliSamsung’un 14 Mart’ta New York’ta düzenleyeceği Unpacked 2013 etkinliğinde tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S4 Çin’de ortaya çıktı. Çin merkezli 52Samsung forumunda paylaşılan fotoğraflar Samsung’un yeni amiral gemisinin Çin’de piyasaya çıkacak olan GT-I9502 kod numaralı çift hatlı versiyonuna ait olduğu ileri sürülüyor.

Samsung’un yeni amiral gemisiyle tanışmaya artık sayılı günler kaldı. Ülkemiz yerel saatiyle önümüzdeki perşembe gününü cuma gününe bağlayan gece saat 1:00′ de Samsung’un android dünyasına sunacağı yeniliklere de şahit olacağız. Samsung, Galaxy S4‘e konumlandırdığı Floating Touch, Smart Scroll ve Smart Pause özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi planlıyor. Telefonunun teknik özellikleri ile alakalı birçok sızıntı ile Galaxy S4’ün birçok teknik özelliği belli oldu desek yanlış olmaz. Fakat tasarımı ile alakalı Samsung geçen sene izlediği stratejiyi takip etmeye devam ediyor. Çin merkezli 52Samsung’da paylaşılan Galaxy S4’e ait fotoğraflar öncesi telefonun tasarımı ile alakalı net bir fotoğraf paylaşımı olmamıştı.

Samsung Galaxy S4 Çin merkezli forumda paylaşılan fotoğraflarda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4‘de geleneksel çizgilerinden vazgeçmediğini gözlemliyoruz. Fakat geçen sene Galaxy S3’ün resmi lansmanı öncesi sızdırılan prototip örneklerinden farklı bir prototipe sahip bir telefonla karşılaştığımızı düşündüğümüzde paylaşılan fotoğraflardaki telefon, Samsung’un yeni amiral gemisi için hazırladığı öncül mühendislik prototiplerinden birisi olabilir.

Samsung Galaxy S4Galaxy S4Samsung Galaxy S4‘ ün 4.99 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran, 1.8 GHz Exynos 5410 Octa işlemci, PowerVR SGX 544 GPU, 2 GB RAM, 13 Megapiksel arka kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, 2600 mAh batarya ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile tanıtılması bekleniyor.

Kaynak : 52Samsung

Kategoriler:
Android Telefonlar

Bir Cevap Yazın