background img
Mar 23, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 Mini Görüntülendi

Yazar

Samsung Galaxy S4 GT-I9190Samsung Galaxy S4 Mini’nin ilk görseli ortaya çıktı. İşte Samsung’un  GT-I9190 model numarasına sahip yeni modeli Galaxy S4 Mini hakkında son gelişmeler.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde New York’ta düzenlediği Unpacked 2013 etkinliği ile resmiyet kazandırdığı amiral gemisi Galaxy S4‘e kardeş geliyor. Galaxy S4’ün tüm teknik özelliklere buradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. Samsung’un geçtiğimiz yıl Samsung Galaxy S3’ün satış rekorları kırması üzerine Ekim ayı içerisinde Galaxy S3 Mini’yi tanıtarak başarılı bir satış stratejisine imza attığına hep beraber şahit olduk. Samsung aynı pazarlama fikrini bu seferde Samsung Galaxy S4’ün üzerinden gerçekleştirecek gibi. Sammobile’ın paylaştığı ilk görsellerle ortaya çıkan Samsung Galaxy S4 Mini, 4.3 inç boyutuyla Samsung’un eski amiral gemisi Galaxy S2’nin ekran boyutuna sahip.

Samsung Galaxy S4 MiniŞubat ayı içerisinde Samsung’un Galaxy S4 Mini üzerinde çalışmalarda bulunduğuna dair bir yazıyı burada sizlerle paylaşmıştık. Project J Mini Serrano ismi gündeme ilk olarak gelen Samsung Galaxy S4’ün tasarımı ve teknik özellikleriyle alakalı ilk bilgi geldi. Tasarım olarak Galaxy S4’ten farklı olmadığı gözlenen telefonun, teknik özellikleri ise henüz tam olarak paylaşılmadı.

4.3 inç boyutunda 940 x 560 piksel çözünürlüğüne sahip Super AMOLED ekrana sahip olması beklenen telefonun ppi değeri ise 256. Telefonda 1.6 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemcinin yer alması beklenen telefon Android 4.2.2 işletim sistemi ve TouchWIZ Nature 2.0 arayüzü ile raflardaki yerini alacak.

Galaxy s4 miniTelefonunun GT-I9190 ve GT-9192 model numaraları ile 2 farklı varyansla satışa sunulması bekleniyor. Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9192 modeli çift hat teknolojisini bünyesinde barındıracak. Telefonun çıkış tarihi ile alakalı net birşey söylemek zor fakat Haziran yada Temmuz başında telefonun küresel pazarlara giriş yapması bekleniyor.

Kaynak : Sammobile

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın