background img
Haz 4, 2014
0 0

Samsung Galaxy S4 GPe İçin Android 4.4.3 KitKat Dağıtılıyor

Yazar

Android işletim sisteminin en güncel sürümü olan Android 4.4.3 KitKat işletim sistemi Samsung Galaxy S4 Google Play Edition (GPe) modeli için dağıtılmaya başlandı. İşte Android 4.4.3 KitKat güncellemesiyle Galaxy S4 GPe cihazına gelen yenilikler ve güncelleme detayları.

Google I/O 2013 etkinliğinin belkide en dikkat çeken duyurularından birisi Google’ın Samsung Galaxy S4 GPe cihazını duyurması olmuştu. Yaklaşık 1 senedir Android platfromunda yer alan Galaxy S4 GPe modeline geçtiğimiz günlerde fabrika imaj dosyaları yayınlanan Android 4.4.3 KitKat güncellemesini hızlı bir şekilde sunan teknoloji devi GPe cihazlara güncelleme desteğini hızlı bir şekilde sunmaya devam ediyor.

Nexus cihazlar için yayınlanan Android 4.4.3 KitKat güncellemesinden sonra Android 4.4.3 KitKat işletim sistemi güncellemesine kavuşan ilk cihaz olan Galaxy S4 GPe, Android 4.4.3 KitKat güncellemesiyle birlikte önemli performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerine kavuşuyor. Wi-Fi ve mobil data bağlantısı performansında artış, Google Play’de büyük boyutlu dosya indiriminde durdur seçeneği gibi yenilikler getiren güncellemeyle birlikte rehber arayüzünde bazı değişiklikler ve telefon uygulamasında renk değişimleri göze çarpıyor.

156 MB büyüklüğünde olan Android 4.4.3 KitKat güncellmesinin önümüzdeki günlerde diğer GPe cihazlar için de dağıtılması bekleniyor.

Kaynak : Android Central

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın