background img
Mar 24, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 Gamepad Ön Siparişte

Yazar

Galaxy S4 GamepadSamsung Galaxy S4’ün aksesuarları arasında yerini alan Gamepad ön siparişe açıldı. İşte Samsung Galaxy S4’ün lansmanında ortaya çıkan Samsung’un mobil cihazlar için geliştirdiği Gamepad’in fiyatı ve çıkış tarihi.

14 Mart’ta New York’ta gerçekleştirilen görkemli bir tanıtım etkinliği ile görücüye çıkan Samsung Galaxy S4 GT-I9500 ile beraber Güney Koreli üretici bazı aksesuarları da satışa sunacak. S-Band, Gamepad, Kablosuz Şarj Standı vb. aksesuarların yer aldığı Galaxy S4 aksesuarlar listesini burada sizlerle paylaşmıştık. Galaxy S4’ün aksesuarları arasında yerini alan ve 4 inç ile 6.3 inç arasında ekran boyutuna sahip olan telefonlara uygun olan gamepad, Samsung’un Galaxy Note 3’ün ekran boyutunun 6.3 olabileceğinin de sinyalini veriyor.

Android telefonların gün geçtikçe daha güçlü donanımsal özelliklerle piyasada yer almasıyla, android oyun pazarıda gelişti ve artık neredeyse konsol kalitesine sahip yeni oyunlar pazara hakim olmaya başladı. Güney Koreli üreticide bu talebi dikkate alarak Galaxy S4 ile birlikte gamepad ürününü de tanıttı. Tasarım olarak Xbox kumandasını andıran Samsung Gamepad,NFC veya Bluetooth teknolojisini kullanarak telefonla eşleşebiliyor.

Mobilefun online perakende sitesi tarafından 112.99$‘dan ön siparişe açılan Samsung Gamepad  yaklaşık 200 TL ön sipariş fiyatı ile nasıl bir talep görecek merak konusu.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın