background img
Ara 10, 2012
0 0

Samsung Galaxy S4 CES 2013′ de Tanıtılacak Mı ?

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung, Ocak ayında düzenlenecek olan CES fuarı ile alakalı ilk videosunu yayınlandı. CES 2013′ e hazır olduğu belirten Samsung ” Yeni Bir Şey ” sunmaya hazırlanıyor.

Her sene düzenlenen Tüketici Elektronikleri Fuarı ( CES ) bu sene de merakla beklenen fuarların başında geliyor. CES 2013 ile alakalı ilk videosunu yayınlayan Samsung ise fuarda yenilik, fikirler, teknoloji, hayaller, merak ve gelecek kelimelerinin üzerinden bir tanıtım gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

” Herkes bekliyor yeni bir şey geliyor ” sloganı ile Samsung Galaxy S4 iddialarını tekrardan gündeme taşıyan Samsung, CES 2013′ te yeni amiral gemisinin tanıtımı gerçekleştirecek mi?

CES 2013, 8-11 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Samsung Galaxy S4′ ün çıkış tarihi ile alakalı daha önce Sammobile Nisan ayını işaret etmiş ve Galaxy S4′ ün kırılmaz ekran ile piyasaya çıkacağı gündeme gelmişti.

Samsung Galaxy S4 için şimdiye kadar ortaya atılan özelliklere bakacak olursak telefonun 4.99 inç FULL HD Super AMOLED ekran,ARM Cortex A15 tabanlı Exynos 5 Quad işlemci,2 GB RAM ve 13 MP kamera ile satışa sunulacak.

Samsung’ un CES 2013′ te Galaxy S4′ ü tanıtacağını düşünmesek de CES 2013 fuarını merakla bekliyoruz.

Kaynak : Samsung

*Görsel Gsmarena.com’ dan alınmıştır

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın