background img
Mar 5, 2013
0 0

Samsung Galaxy S4 Bu Tasarıma Sahip Olabilir

Yazar

Samsung Galaxy S4Samsung Galaxy S4’ün tasarımı ile alakalı ünlü Twitter hesabı Evleaks’den yeni bir iddia daha geldi. Evleaks’in paylaştığı görsele göre Samsung Galaxy S4’de fiziksel home tulu yer almayacak. İşte Evleaks’in Galaxy S4 iddiaları.

Samsung Galaxy S4 ile alakalı gündem hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım videosu Samsung tarafından yayınlanan yeni amiral gemisi Galaxy S4’ün tasarımı ile alakalı henüz netleşmiş bir görüntü paylaşılmış değil. Sammobile tarafından paylaşılan görselle, Galaxy S2’nin tasarım çizgilerine geri dönüş yapılacağını ve Galaxy S4’ün daha keskin hatlara sahip bir prototiple tanıtılacağı gündeme gelmişti. Evleaks’in paylaştığı Galaxy S4 görseline göre telefonda fiziksel home tuşu yer almayacak. Daha önce de böyle bir iddia gündeme gelmiş fakat Sammonbile güvenilir kaynaklarına dayandırdığı bilgilere göre yeni Galaxy’de fiziksel home tuşunun yer alacağı paylaşmıştı.

Galaxy S4 GT-I9500Evleaks’in paylaştığı diğer görselde ise Samsung’un eski amiral gemi modellerini görüyoruz. Tasarım olarak Galaxy S2 çizgisine geri dönüş yapması beklenen Samsung’un nasıl bir tasarım ve özelliklerle telefonunu tanıtacağı merak konusu. Evleaks’in paylaştığı teknik özellikler ise daha önce sızdırılan teknik özelliklerden pek farklı değil.

Samsung Galaxy S4‘ ün 4.99 inç 1920 x 1080 piksel Full HD ekran, 1.8 GHz Exynos 5410 Octa işlemci, PowerVR SGX 544 GPU, 2 GB RAM, 13 Megapiksel arka kamera, 2.1 Megapiksel ön kamera, 2600 mAh batarya ve Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi ile tanıtılması bekleniyor.

14 Mart’ta New York’ta düzenlenecek etkinlikle tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisinin Evleaks’in iddia ettiği tasarımla mı geleceğini bekleyip göreceğiz.

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın