background img
Ara 7, 2012
0 0

Samsung Galaxy S3 Premium Suite Tanıtımı

Yazar

Galaxy S3 Premium SuiteSamsung, satış rekorları kıran telefonu Galaxy S3′ e Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle beraber gelen özellikleri ” Premium Suite ” adı altında tanıtmaya başladı. İşte Galaxy S3 için hazırlanan Premium Suite videosu ve detaylar.

Samsung Galaxy S3 için Android 4.1.2 ROM‘ u Kasım ayı içerisinde sızdırılmış ve geçtiğimiz günlerde de Samsung amiral gemisi için resmi Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini Polonya’ dan başlayarak dağıtmaya başlamıştı. Samsung Galaxy S3 Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle gelen yeniliklerin tamamı için tıklayınız.

Galaxy S3 için dağıtılmaya başlanan güncelleme ile Galaxy Note 2‘ nin birçok özelliğine kavuşan amiral gemisinin performansında da artış gözlenmişti.

Android 4.1.2 güncellemesiyle gelen yeniliklerin nasıl kullanıldığını paylaştığı video ile anlatan Samsung, şu anda Premium Suite videosunun sadece ilk bölümünü yayınladı.

İşte Galaxy S3 Premium Suite Videosunun Detayları

Page Buddy : Telefonunuz sizin eylemlerinize göre yapmak istediklerinize yardım  edecektir. Yani mesela kulaklık taktığınızda otomatik olarak müzik çalar uygulamalarını karşınıza getirecek.

İçeriksel Menü : En çok kullandığınız uygulamaları daha ön planda tutmanıza yarar. Uygulamalarınızı listelediğinizde sık kullandıklarınızı ilk görmenizi sağlacaktır.

İçeriksel Etiketleme : Fotoğraf çekerken eğer GPS ve Wifi gibi bağlantı özellikleriniz açıksa çektiğiniz fotoğrafa hava, tarih ve yer gibi bilgiler otomatik olarak eklenecektir.

Multi Window : En çok beğenilen ve birçok android cihazda olması gereken özelliklerden olan Multi window özelliği ile aynı ekranda iki uygulamayı açabilir ve kullanabilirsiniz.

Otomatik Paylaşma : NFC ve S-Beam özellikleri ile fotoğraflarınızı ‘Auto Share Shot’ modunda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Okuma Modu : Tarayıcınızdaki metin boyutları ile kolaylıkla oynayabilirsiniz. Ayrıca paylaşmak için web sayfasına tıklamanız yeterli.

Facebook Kilit Ticker : Facebook haber kaynağınızı kilit ekranında görebilirsiniz.

Samsung’ un 1.bölümünü yayınladığı ‘ Premium Suite ‘ ismini verdiği çoğunlukla Android 4.1.2 güncellemesiyle gelen özellikleri tanıttığı videonun devamının önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

Kaynak : Samsung 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın