background img
Ara 10, 2012
0 0

Samsung Galaxy S3 Premium Suite Tanıtımı 2

Yazar

Galaxy S3 Android 4.1.2Samsung, amiral gemisi Galaxy S3′ e Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle beraber gelen özellikleri ” Premium Suite ” adı altında tanıtmaya devam ediyor. İşte Galaxy S3 için hazırlanan Premium Suite videosunun ikinci bölümü ve detaylar.

Samsung Galaxy S3 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi geçtiğimiz hafta içerisinde Polonya’ dan başlayarak dağıtılmaya başlanmıştı. Samsung Galaxy S3 Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle gelen yeniliklerin tamamı için tıklayınız.

Samsung, Galaxy S3 için dağıttığı Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesiyle amiral gemisine Galaxy Note 2′ deki birçok özelliği getirdi. Samsung, Android 4.1.2 güncellemesiyle gelen yeniliklerin nasıl kullanıldığını anlattığı ” Premium Suite ” adını verdiği videonun ilk bölümünde Page Buddy, İçeriksel Menü, İçeriksel Etiketleme, Multi Window, Otomatik Paylaşma, Okuma Modu ve Facebook Kilit Ticker özelliklerinden bahsetmişti. Bu özelliklerin olduğu ilk videoyu burada sizlerle paylaşmıştık.

İşte Galaxy S3 Premium Suite 2 Videosunun Detayları

Paper Artist ( Powerful Multimedia) : Daha önce çekmiş olduğunuz resimlerin üzerinde çok daha kolay düzenlemeler yapabilir ve resimlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Kamera ( Düşük Işıkta Çekim ) : Karanlık yerlerde fotoğraf çekmek zordur. Android 4.1.2 güncellemesiyle iyileştirilen düşük ışıkta çekim moduyla çok daha net ve gürültü içermeyen fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kamera ( En İyi Yüz Yakalama ) : Grup resimleri çekmek her zaman zordur çünkü gruptan birisinin fotoğrafta iyi çıkmaması fotoğrafın önüne çıkabilir. ” Best Face ” uygulamasıyla ard arda 5 çekim yaparak gruptan her birey için farklı çekimden seçim yapabilirsiniz.

Kolay Kullanım Modu : Daha iyi erişebilirlik sağlayan ” Easy Mode ” ile en çok kullandığınız 5 wigdetı ana ekranınızda yer alır.Böylece uygulamaları aramak zorunda kalmazsınız.

Ses Ayarları : ” Sound Balance ” özelliği ile Galaxy S3′ de ses dengesini ayarlayabilirsiniz. Kulaklığın her iki tarafına da sesin dağıtımını düzenleyebilirsiniz.

Kurulum Sihirbazı : Galaxy S3′ ü açtıktan sonra hemen erişebilirlik ekranını görebilirsiniz.

Kamera ( Kolay Snap ) : Fotoğraftaki yüzleri algılayarak size sesli uyarı verir.

Samsung Galaxy S3 için Andoid 4.1.2 güncellemesinin ülkemizde Aralık ayı sonu veya Ocak  ayı içerisinde dağıtılması bekleniyor.

Kaynak : Samsung 

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın