background img
Tem 9, 2014
0 0

Samsung, Galaxy S3 Kullanıcılarını Galaxy S5’e Geçmeye Davet Ediyor

Yazar

Galaxy S5 modelinin satış rakamlarını arttırmak için reklam kampanyalarına devam eden Samsung’un bu kez hedefinde Galaxy S3 kullanıcıları var. İşte Samsung’un Galaxy S3 kullanıcılarını Galaxy S5’e davet ettiği reklam videoları ve detaylar.

Samsuıng’un 2012 yılında resmiyet kazandırdığı eski amiral gemisi Galaxy S3 yakaladığı satış başarısıyla Güney Koreli üreticinin Android platformunda daha emin adımlar atmasına vesile oldu. Samsung Galaxy S3 ile yakaladığı başarıyı Galaxy S4 ile de sürdüren Samsung, Şubat ayında düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde resmiyet kazandırdığı (WMC 2014) yeni amiral gemisi Galaxy S5 modelinde de sürdürmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Samsung Mobile Youtube kanalı üzerinden yayınlanan 3 videoyla Güney Koreli üretici Galaxy S3 kullanıcılarının Galaxy S5’e geçiş yapmaları için birkaç neden sunuyor.

İlk videoda Samsung Galaxy S5’in kamera özelliklerinin Galaxy S3’e göre ne kadar önde olduğundan bahsediliyor. Samsung Galaxy S3’de yer alan 8 megapiksel Full HD video çekim imkanı sunan kameraya karşı Galaxy S5’de 16 megapiksel çözünürlüklü 4K video kaydı imkanı sunan kamera yer alıyor. Samsung Galaxy S5’in kamerası özellikle odaklama süresi ve düşük ışık performansı ile ön plana çıkıyor.

Yayınlanan ikinci videos ise Samsung Galaxy S5’in suya ve toza karşı dayanıklı kasa tasarımı ve 5.1 inç Full HD Super AMOLED ekran panelininin üzerinde duruluyor. Son videoda ise Galaxy S3 ile Galaxy S5’in işlemci güçleri ve batarya performansları karşılaştırılıyor. Samsung Galaxy S3’de yer alan 1.4 GHz hızında çalıaşn dört çekirdekli Exynos 4412 işlemcisine karşı Galaxy S5’de 2.5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 işlemcisi bulunuyor. Ayrıca Galaxy S5’de yer alan Ultra güç koruma modunun sunduğu bekleme süresinin üzerinde özellikle duran Güney Koreli üretici Galaxy S3 kullanıcılarını Galaxy S5’e geçiş yapmaya davet ediyor.Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın