background img
Ara 19, 2012
0 0

Samsung Galaxy S3′ e 3000 mAh Orjinal Batarya Geliyor

Yazar

Galaxy S3 Yedek BataryaSamsung’ un amiral gemisi Galaxy S3′ e kullanım süresini daha yukarılara taşıyacak 3000 mAh kapasiteli orjinal batarya geliyor. Samsung Galaxy S3 için hazırlanan yeni 3000 mAh’ lık bataryanın fiyatı ve detaylar.

Akıllı telefon kullanan kullanıcıların başlıca sorunlarından bir tanesi bataryalarının çabuk tükenmesi. Kullanım şeklinize göre bazen telefonu günde 1 kere şarj ederken, bazende yedek batarya yada şarj aletiyle gezme durumda kalabiliyorsunuz. Güncellemelerle daha stabil hale gelen Android işletim sistemi pil ömrü performansını arttırmaya devam ediyor.

Samsung, 2012 yılına damgasını vuran telefonu Galaxy S3 için 3000mAh kapasiteli yeni bataryası İngiltere’ de satışa sunuldu. Galaxy S3′ ün çıkarılabilir batarya ile satışa sunulması piyasadaki rakiplerine göre en büyük artılarından birisi.  Samsung Galaxy S3 piyasaya 2100 mAh kapasiteli batarya ile satışa sunulmuştu.

Samsung Galaxy S3 için daha önce Mophie şirketi tarafından ” Mophie Juice Pack “ kılıfı üretilmiş ve bu kılıf sayesinde Galaxy S3′ e ek olarak 2300 mAh kapasiteli ek bir batarya dahil edilmişti. İlgili haberimiz için tıklayınız. Galaxy S3 için Çin’ de batarya konusunda devreye girmiş ve piyasaya farklı bataryalar sürmüştü.

Samsung tüm bu çalışmalara çıkardığı 3000 mAh kapasiteli yeni batarya ile son verdi denilebilir. 3000 mAh’ lık batarya şu anda İngiltere’ de 65$’ dan satışta. Beyaz ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulan bataryanın yanında genişlemeye göre ayarlanmış yeni bir arka kapak bulunuyor.

Yeni batarya ve kapağın NFC teknolojisini içerdiğini de ekleyelim.

Galaxy S3 için 3000mAh‘ lık yeni bataryanın ülkemizde ne zaman satışa sunulacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak : Mobile Fun

Kategoriler:
Android Haberleri

Bir Cevap Yazın